přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Stavební úřad Sokolnice uzavřen - Stavební úřad Sokolnice oznamuje, že bude v době od 4. července – 8. července 2022 z důvodu čerpání řádné dovolené uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Předprodej vstupenek - Obec Telnice srdečně zve na koncert Vlasty Redla, který proběhne v pátek 26. srpna 2022 od 19 hodin v areálu Sokola. Vstupné 300 Kč. V předprodeji na telnické poště možnost zakoupení vstupenky za 250 Kč.     Obecní úřad v Telnici uzavřen - 4. - 8. července 2022 - Obecní úřad v Telnici 4.–8. července 2022 z důvodu státních svátků a čerpání dovolené uzavřen. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Dorostenecká 1. liga házené bude v Telnici i v sezoně 2022/2023 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Dorostenecká 1. liga házené bude v Telnici i v sezoně 2022/2023

Mladší dorost v letošní sezoně obstál ve své premiéře mezi elitou a vyhnul přímému sestupu i následné baráži, do které proti Mostu nastoupili hráči Úval.

Během celého ročníku 21/22 jsme u hráčů viděli výrazná zlepšení ve všech herních činnostech. V týmu vyčníval střelecky dobře disponovaný Tomáš Jahoda, který se stal dokonce 4. nejlepším střelcem celé soutěže! Kluci získali obrovskou dávku zkušeností z těžkých utkání a fanouškům, kteří pravidelně plnili hlediště telnické sportovní haly, servírovali jednu dramatickou podívanou za druhou. I přesto, že porážek bylo letos více než výher, velmi si ceníme celé řady těsných výsledků se soupeři, jakými byli Baník Karviná, Dukla Praha, nebo Akademie Olomouckého kraje. Do posledních minut se v Telnici třásl o výsledek třeba i mistr republiky, kterým se v této kategorii stala Ostrava.

Již nyní se začínáme připravovat na následující sezonu, ve 14členné soutěži, která se již pravděpodobně nebude hrát systémem základních skupin a nadstaveb přivítáme opět českou špičku. Čekat nás tak bude ještě náročnější program než letos, poznáme nové soupeře v čele s Plzní a Lovosicemi, nebo třeba nováčka ligy z Mostu.

Těšte se na prvoligovou sezonu 2022/2023 společně s námi!

David Bím,
oddíl házené TJ Sokol Telnice

       

Počet zobrazení: 141

Doporučujeme