přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Stavební úřad Sokolnice uzavřen - Stavební úřad Sokolnice oznamuje, že bude v době od 4. července – 8. července 2022 z důvodu čerpání řádné dovolené uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Předprodej vstupenek - Obec Telnice srdečně zve na koncert Vlasty Redla, který proběhne v pátek 26. srpna 2022 od 19 hodin v areálu Sokola. Vstupné 300 Kč. V předprodeji na telnické poště možnost zakoupení vstupenky za 250 Kč.     Obecní úřad v Telnici uzavřen - 4. - 8. července 2022 - Obecní úřad v Telnici 4.–8. července 2022 z důvodu státních svátků a čerpání dovolené uzavřen. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > V reprezentaci házenkářů do 18 let hned 3 telničtí kluci! >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

V reprezentaci házenkářů do 18 let hned 3 telničtí kluci!

Na začátku června se telnický odchovanec Marek Popela účastnil dalšího pravidelného srazu dorostenecké reprezentace, tentokrát v Plzni. Po čtyřdenním kempu se tým přesunul do Švýcarska, kde odehrál dva zápasy proti stejně staré reprezentaci této alpské země. Marek si tak již připsal osmý start v českém výběru.

Oba dva zápasy český tým vyhrál a Markovi se ve druhém zápase podařilo stát s pěti góly nejlepším střelcem českého týmu.

Do konce června se ještě český výběr setká na dalším kempu, tentokrát v Novém Veselí. Na tento byl povolán i další náš odchovanec Honza Dufka a do náhradníků byl zařazen třetí hráč z „telnické sokolovny“, ač ještě věkem mladší dorostenec, tak již i pro trenéry národního týmu zajímavý, Jakub Horáček! Všichni tři hájí barvy prvoligového dorostu Nového Veselí a velmi výrazně, jako hostující, nastupují samozřejmě i za dorost Sokola Telnice.

Telnická stopa tak výrazně pronikla do dorostenecké reprezentace a jen to dokazuje, že ve výchově házenkářské mládeže jdeme správným směrem. Po kempu v Novém Veselí dorostenci odletí na přípravné zápasy do Rumunska a budeme se těšit, že některého z našich kluků opět uvidíme přímo na palubovce.

David Bím,
oddíl házené TJ Sokol Telnice


 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 352

Doporučujeme