přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Stavební úřad Sokolnice uzavřen - Stavební úřad Sokolnice oznamuje, že bude v době od 4. července – 8. července 2022 z důvodu čerpání řádné dovolené uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Předprodej vstupenek - Obec Telnice srdečně zve na koncert Vlasty Redla, který proběhne v pátek 26. srpna 2022 od 19 hodin v areálu Sokola. Vstupné 300 Kč. V předprodeji na telnické poště možnost zakoupení vstupenky za 250 Kč.     Obecní úřad v Telnici uzavřen - 4. - 8. července 2022 - Obecní úřad v Telnici 4.–8. července 2022 z důvodu státních svátků a čerpání dovolené uzavřen. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Telničtí Sokolové na Sokolgym Plzeň 2022 - 13. - 15. května 2022 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Telničtí Sokolové na Sokolgym Plzeň 2022 - 13. - 15. května 2022

V pátek 13. května 2022 v odpoledních hodinách zaplnili autobus cvičenky a cvičenci z Telnice, Slovenska, Vyškova, Hodonína a Újezdu u Brna a vydali se směrem na Plzeň. Po příjezdu proběhlo ubytování a seznámení s rozvrhem následujícího dne.

Hlavní program proběhl v sobotu 14. května 2022 v Městské hale Lokomotiva. Už od rána probíhaly zkoušky vystoupení. V 16 hod. přicestoval za námi po vlastní ose a s velkou obětavostí chybějící cvičenec František. Po nezbytném ubytování a začlenění do kolektivu byl rychle spraven o jeho umístění na cvičební ploše a mohlo vše vypuknout. Od 18 hod. začal samotný program slavnostním nástupem, při kterém bylo 24 sokolských praporů, mezi nimi i ten náš telnický, dekorováno pamětní stuhou. V programu se představilo deset skladeb. My jsme vystoupili ve skladbách Optimistky a Muži zase spolu.

V neděli ráno jsme sbalili kufry a vyrazili s krásnými zážitky zpátky domů.

Tímto bych chtěla poděkovat všem zúčastněným za vzornou reprezentaci telnického Sokola a za úžasnou přátelskou atmosféru, která provázela celý víkend. Děkuji také panu řidiči Vladimírovi za bezpečnou dopravu tam i zpět. Také děkuji obci Telnice a TJ Sokol Telnice za finanční podporu akce.

Za všechny zúčastněné
Šárka Oborná, TJ Sokol Telnice


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 245

Doporučujeme