přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin. Nový ceník vybraného zboží je následující: vepřová kotleta s kostí 129 Kč, v. kotleta bez kosti 149 Kč, v. krkovice s kostí 129 Kč, v. krkovice bez kosti 149 Kč, v. plec 129 Kč, v. kýta 139 Kč, v. bok s kostí 109 Kč, v. bok bez kosti 119 Kč.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Concentus Moraviae - Pavel Fischer a hosté - 9. června 2022 (Slavkov u Brna) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Concentus Moraviae - Pavel Fischer a hosté - 9. června 2022 (Slavkov u Brna)

Zámek Slavkov u Brna

srdečně zve na

Concentus Moraviae - Pavel Fischer a hosté

9. června 2022 v Historickém sále na zámku ve Slavkově u Brna od 19.30 hodin.

Mezinárodní hudební festival Concentus Moraviae letos zavítá do 13 měst a jedním z nich bude i Slavkov u Brna. Festival je primárně zaměřen na klasickou hudbu s přesahem do jiných žánrů a se silným akcentem na starou hudbu. Každoročně se soustředí na nové téma a je vysoce hodnocen pro svůj přínos pro obor. Jako dramaturgové jsou ke spolupráci zvány nejen výrazné osobnosti českého hudebního života jako Václav Luks, Aleš Březina, Jiří Beneš, Zdeněk Cupák, ale rovněž zahraniční muzikologové např. Jelle Dierickx, Walter Labhart, Jory Vinikour, Barbara Maria Willi, Andrea Marcon, Tully Potter.

 

Vstupenky můžete zakoupit v Informačním centru ve Slavkově u Brna a do 30. května 2022 i se slevou 50 Kč. Platba pouze v hotovosti. 

Zvýhodněná cena - bude poskytnuta dětem 6 -15 let, studentům (po předložení ISIC), důchodcům (starobním, ne senior pasům) a držitelům průkazů ZTP (1 osoba) a ZTP-P (1 osoba + doprovod). Příslušný průkaz prokazující nárok na slevu je třeba předložit také při vstupu do místa konání akce.

200 Kč zvýhodněná cena
250 Kč při zakoupení do 30.5.
300 Kč při zakoupení od 30.5.

 

Počet zobrazení: 46

Doporučujeme