přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin. Nový ceník vybraného zboží je následující: vepřová kotleta s kostí 129 Kč, v. kotleta bez kosti 149 Kč, v. krkovice s kostí 129 Kč, v. krkovice bez kosti 149 Kč, v. plec 129 Kč, v. kýta 139 Kč, v. bok s kostí 109 Kč, v. bok bez kosti 119 Kč.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Vítání občánků - 24. dubna 2022 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Vítání občánků - 24. dubna 2022

V neděli 24. dubna 2022 se uskutečnilo letošní první vítání těch nejmenších občánků naší obce. Pan starosta František Kroutil přivítal 8 dětí jmenovitě:

Tea Breindlová
Anna Barcíková
Jiří Konečný
Štěpán Pražan
Antonín Veselý
Rozálie Laštůvková
Amélie Václavková
František Leksa

Program vítání občánků byl tradiční. Po úvodním slovu pana starosty vystoupily děti z telnické základní školy – Adélka a Šimon Královi, kteří si připravili pásmo písniček a básniček. Poté se již rodiče dětí zapsali do pamětní knihy, z rukou pana starosty obdrželi pamětní list, poukázky v celkové hodnotě 1.000,- Kč, a děti maminkám předaly kytičky a drobné dárky. Závěrečné slovo patřilo paní Kateřině Umláškové, která seznámila s činností Telnického sluníčka.

Další vítání občánků se uskuteční v říjnu 2022.

Za sociální komisi
Iva Donovalová


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 188

Doporučujeme