přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin. Nový ceník vybraného zboží je následující: vepřová kotleta s kostí 129 Kč, v. kotleta bez kosti 149 Kč, v. krkovice s kostí 129 Kč, v. krkovice bez kosti 149 Kč, v. plec 129 Kč, v. kýta 139 Kč, v. bok s kostí 109 Kč, v. bok bez kosti 119 Kč.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Kino Měnín - program květen 2022 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Kino Měnín - program květen 2022

Kino Měnín

zve na promítání v měsíci květnu 2022.

Těšit se můžete na:

 

Promlčeno

Karel Roden v thrilleru podle skutečného příběhu

Pátek 6. května, 20.00. Vhodný od 12 let. Vstupné 120 Kč. 95 minut.

Šokující živé vysílaní, které během chvíle změní životy několika nevinných lidí. Radek se po téměř dvaceti letech nečekaně vrací do svého rodného města, aby zde nalezl jistou mladou ženu a jednou provždy se vyrovnal se svou minulostí. V pátrání po neznámé ženě mu pomáhá ambiciózní rozhlasová moderátorka Eva, která jeho příběh dostane do svého živě vysílaného pořadu. Chtěla mít ve vysílání senzační událost, ale k jejímu zděšení začne na povrch vyplouvat něco, s čím nikdo nepočítal. Do pochmurného příběhu je vtažena nejen ona sama, ale i pražská kriminálka a další aktéři dlouho zapomenutých událostí. Začíná napínavý boj o čas a o spravedlnost. Opravdu už je vše nenávratně promlčeno? Krimithriller v režii Roberta Sedláčka.

ČR 2022.

 

Mimořádná událost

komedie Jiřího Havelky inspirovaná skutečnou událostí

Pátek 13. května, 20.00. Vhodný od 12 let. Vstupné 100 Kč. 102 minuty.

Malebnou českou krajinou projíždí motoráček. Lidé uvnitř sedí, švitoří, nebo naopak mlčí, pokukují z oken nebo pospávají. Vlak se náhle porouchá a strojvůdce musí vystoupit, aby poruchu opravil. Vlak stojící v mírném spádu se však samovolně rozjede zpět do výchozí stanice a vyděšenému muži nezbývá než se poklusem vydat za ním. Cestující ocení, že zase jedou, ale záhy si uvědomí, že špatným směrem! Hvězdně obsazený český film Jiřího Havelky, režiséra Vlastníků.

ČR 2022.

 

Marek Slobodník:

Best of na Pionýru a Jawě

cestování

Pátek 20. května, 19.00. Vstupné 250 Kč.

Video, slide show a povídání banskobystrického cestovatele Marka Slobodníka ze všech cest absolvovaných na Pionýru a Jawě 250.

 

Tři tygři ve filmu:

Jackpot

akční komedie ostravské party z divadla Mír

Pátek 27. května, 20.00. Vhodný od 12 let. Vstupné 120 Kč. 110 minut.

Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro) a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák). Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové?

ČR 2022.

 

Srdcovky na cestách

beseda

Neděle 29. května, 16.00. Vstupné 50 Kč. 90 minut.

Pořad Zdeňka Junáka a Jiřího Kokmotose o legendárním pořadu Českého rozhlasu Brno Srdcovky Zdeňka Junáka. Oba pánové pouští, co se v rádiu povedlo i nepovedlo, dojde i na to, co se do rádia nikdy říct nesmí.

 

předprodej: www. smsticket.cz a pokladna kina

www.kinomenin.cz, info: 733 737 867

 

 

Počet zobrazení: 103

Doporučujeme