přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezena dětská rukavička - Byla nalezena dětská zimní rukavička. Případný majitel si ji může vyzvednout na OÚ Telnice, tel. č. 544 224 410.     Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 27. ledna  v 9:00 hod. prodávat: mladé červené kuřice, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.     Ztráta dokumentů - V Nádražní čtvrti byla ztracena složka s dokumenty týkající se koní. Případný nález odevzdejte, prosím, v kanceláři OÚ Telnice.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Výsledek Tříkrálové sbírky v Telnici za rok 2022 překonal svůj loňský rekord >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Výsledek Tříkrálové sbírky v Telnici za rok 2022 překonal svůj loňský rekord

Výsledek letošní Tříkrálové sbírky je v Telnici opět rekordní a činí neuvěřitelných 82 461 korun. Tedy o 5 270 korun více než loni.
 
Tříkrálová sbírka proběhla v Telnici v sobotu 8. ledna 2022. Velké díky všem dárcům i organizátorům (u nás: Oblastní Charita Rajhrad, Orel jednota Telnice a další dobrovolníci z řad dětí a dospělých) a také dětem ze ZŠ Telnice za přípravu přáníček.
 

Počet zobrazení: 171

Doporučujeme