přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezena dětská rukavička - Byla nalezena dětská zimní rukavička. Případný majitel si ji může vyzvednout na OÚ Telnice, tel. č. 544 224 410.     Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 27. ledna  v 9:00 hod. prodávat: mladé červené kuřice, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.     Ztráta dokumentů - V Nádražní čtvrti byla ztracena složka s dokumenty týkající se koní. Případný nález odevzdejte, prosím, v kanceláři OÚ Telnice.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Adventní tvoření pro rodiny s dětmi v keramické dílně v Šatlavě se vydařilo - 5. prosince 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Adventní tvoření pro rodiny s dětmi v keramické dílně v Šatlavě se vydařilo - 5. prosince 2021

V neděli 5. prosince 2021 jsme pro rodiny s dětmi připravili v keramické dílně v Šatlavě Adventní tvoření. Již brzy po vyhlášení jsme měli zaplněnou kapacitu, a tak jsme byli rádi, že je o tuto mimořádnou akci tak velký zájem. Adventní tvoření rodičů s dětmi mělo nádech a vůní Vánoc, sešla se výborná skupina lidí a dětí, kteří s nadšením a odhodláním vytvořili moc krásné dárky a výrobky, pro svoje blízké nebo pro sebe. Věřím, že se opět sejdeme v dobré náladě při velikonočním tvoření.

Irena Flodrová, vedoucí kroužku keramiky


 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 108

Doporučujeme