přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezena dětská rukavička - Byla nalezena dětská zimní rukavička. Případný majitel si ji může vyzvednout na OÚ Telnice, tel. č. 544 224 410.     Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 27. ledna  v 9:00 hod. prodávat: mladé červené kuřice, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.     Ztráta dokumentů - V Nádražní čtvrti byla ztracena složka s dokumenty týkající se koní. Případný nález odevzdejte, prosím, v kanceláři OÚ Telnice.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Železodům Újezd u Brna nabízí své produkty >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Železodům Újezd u Brna nabízí své produkty

Jsme jako Vy! Jsme lidé, co rádi pomáhají druhým lidem k jejich plné spokojenosti. Svoji práci se snažíme dělat jak nejlépe to jen dovedeme. Ale pozor! Jak již bylo zmíněno,.. jsme pořád jenom lídé. Poctiví, ale také chybující. A tak to má být a je to správně. Jsme také rodina. Rodina, která se stará a obhospodařuje tak starý obchod, jako si troufnu říci, nikdo z Vás starý není. Samotné počátky naší firmy sahají až do roku 1932, kdy jeden nejmenovaný pán vzal všechny svoje úspory a k tomu i určitou peněžní půjčku, aby postavil železo-betonovou konstrukci domu, který bude vyšší než samotný místní kostel.

Povedlo se mu to? Posloupně jsme zachytili historický vývoj vzniku obchodu Železodům.

V našem sortimentu zboží naleznete početné zastoupení potřeb pro dům, zahradu, stavbu nebo dílnu. Nabídnout Vám také dokážeme i chovatelské potřeby, sortiment ze železářství a okrajově také elektro příslušenství. Zkrátka jsme obchod, kde si každý hospodář a hospodyně přijde na své.

Našim cílem je zákazníkům nabídnout nejen zboží z našeho sortimentu, ale také rady, tipy a zkušenosti, které jsme měli možnost pochytit a nasbírat během tolika let působnosti.

Vážení zákazníci, přejeme Vám, abyste si z případného nákupu od nás odnesli jen co nejpříjemnější vzpomínky. Pevně věříme, že tou dlouhou cestou, která trvá již přes 90 let, budeme putovat nadále společně.

Odkaz na e-shop zde.

S pozdravem a přáním pevného zdraví

Rodina z Železodomu.

Zdeněk Fila - majitel
Jolana Filová - spolumajitelka, vedoucí prodejny
Adam Fila - eshop, velkoobchod

 

Počet zobrazení: 179

Doporučujeme