přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezena dětská rukavička - Byla nalezena dětská zimní rukavička. Případný majitel si ji může vyzvednout na OÚ Telnice, tel. č. 544 224 410.     Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 27. ledna  v 9:00 hod. prodávat: mladé červené kuřice, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.     Ztráta dokumentů - V Nádražní čtvrti byla ztracena složka s dokumenty týkající se koní. Případný nález odevzdejte, prosím, v kanceláři OÚ Telnice.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Telnická farnost pomáhala dětem v rámci projektu Andělský strom - Advent 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Telnická farnost pomáhala dětem v rámci projektu Andělský strom - Advent 2021

V listopadu 2021 se telnická farnost přihlásila do charitativního projektu Andělský strom. Pro připomenutí – jedná se o aktivitu Mezinárodního vězeňského společenství, které se věnuje dětem, které mají jednoho nebo oba rodiče ve vězení. Andělský strom nabízí rodičům, kteří odpykávají trest odnětí svobody, darovat prostřednictvím anonymních dárců svému dítěti vánoční dárek. Díky štědrým dárcům z Telnice a Sokolnic tak byl 34 dětem odeslán vánoční dárek podle konkrétního přání, navíc společně s osobním dopisem od rodiče z vězení.

Chtěla bych poděkovat všemi milým lidem, kteří se do projektu zapojili – ať už kupovali dárky, nebo přispěli finančně. Díky vám byly tyto děti obdarované dvakrát – vánočním překvapením a dopisem od mámy nebo táty. Na nákup, balení a odeslání nebylo moc času, ale všichni dárci to zvládli skvěle a včas. Odeslali také fotky dárků, aby rodiče mohli vidět, co jejich děti dostaly.

Fandíme Mezinárodnímu vězeňskému společenství – stará se o děti, které nemají vstup do života nijak jednoduchý. Nerozdává jim jen dárky na Vánoce – věnuje se jim celoročně a systematicky. A my jsme rádi, že jsme mohli jejich aktivity podpořit.

V příloze naleznete ukázku zabalených dárků.

Hana Kroutilová
Farnost Telnice


 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 130

Doporučujeme