přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezena dětská rukavička - Byla nalezena dětská zimní rukavička. Případný majitel si ji může vyzvednout na OÚ Telnice, tel. č. 544 224 410.     Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 27. ledna  v 9:00 hod. prodávat: mladé červené kuřice, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.     Ztráta dokumentů - V Nádražní čtvrti byla ztracena složka s dokumenty týkající se koní. Případný nález odevzdejte, prosím, v kanceláři OÚ Telnice.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pro děti z Klokánku se v Telnici nasbírala velká hromada hraček - 22. prosince 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pro děti z Klokánku se v Telnici nasbírala velká hromada hraček - 22. prosince 2021

Vánoční sbírka hraček pro brněnský Klokánek se postupně navýšila na veeelkou hromadu krásných darů. A ta pěkná kupa hraček tak akorát naplnila automobil hlavní organizátorky Ivany Fretichové, ta hračky přebere, rozdělí a připraví k předání. Následně je pak doveze do cílové stanice, kde určitě udělají radost všem dětem, které se na ně už jistě těší.

Velké poděkování všem, kteří pomohli dobré věci a ještě větší díky Ivaně Fretichové za její dobrovolnickou angažovanost.

   

Počet zobrazení: 164

Doporučujeme