přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezena dětská rukavička - Byla nalezena dětská zimní rukavička. Případný majitel si ji může vyzvednout na OÚ Telnice, tel. č. 544 224 410.     Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 27. ledna  v 9:00 hod. prodávat: mladé červené kuřice, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.     Ztráta dokumentů - V Nádražní čtvrti byla ztracena složka s dokumenty týkající se koní. Případný nález odevzdejte, prosím, v kanceláři OÚ Telnice.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Další odchovanec telnické házené v reprezentačním dresu >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Další odchovanec telnické házené v reprezentačním dresu

Na konci roku 2021 potěšila celou telnickou házenou zpráva o nominaci našeho dorostence do nejmladšího reprezentačního výběru České republiky. Je jím produktivní střední spojka Marek Popela, ten v dobře rozehrané sezoně bojuje za Sokol Nové Veselí a zároveň je ústřední postavou telnického staršího dorostu, který se po podzimní části pevně usadil v čele tabulky II. ligy.

Na začátku prosince absolvoval Marek s reprezentačním celkem několikadenní soustředění v Zubří a následně se ve velmi dobrém světle ukázal v dvojzápase s Polskem a Maďarskem. V prvním utkání si připsal premiérovou reprezentační branku a v druhém zápase s dobře hrajícími Maďary byl se šesti trefami dokonce nejlepším střelcem českého výběru. Vysloužil si tím nejen pochvalu od trenéra Jiřího Hynka, ale také pozvánku na další akci, kterou bude utkání na domácí „novoveselské“ palubovce s týmem Norska. Na svou šanci na přelomu roku čeká i další náš odchovanec Jan Dufka, který figuruje v širší nominaci mezi náhradníky.    

https://www.handball.cz/reprezentace/dorostenci

David Bím
TJ Sokol Telnice, oddíl házené


 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 483

Doporučujeme