přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

DŮLEŽITÉ INFORMACE - S ohledem na současnou epidemiologickou situaci oznamujeme zrušení těchto kulturních a společenských akcí v Telnici: Bude zrušen doprovodný program rozsvícení vánočního stromu – v neděli 28. listopadu v 16:30 hod. dojde pouze k prostému rozsvícení stromu na kostelním nádvoří. Bude zrušeno také divadelní představení pro děti: Kde spí motýli, které bylo naplánováno na neděli 28. listopadu, Zrušeny jsou také připravované vánoční mini-Trhy na Sokolovně, Vánoční hry a Silvestr pro děti na Orlovně a Halové mistrovství Telnice v tenisové čtyřhře ve sportovní hale a Štěpánský turnaj ve stolním tenise na Sokolovně. Na náhradní termín v příštím roce bude přeloženo také Adventní setkání se seniory, které se mělo konat na Orlovně. Děkujeme za pochopení.     MUDr. Picková oznamuje - MUDr. Hana Picková oznamuje, že bude v prosinci očkovat proti nemoci Covid 19, a to třetí i první dávkou. Zájemci se můžou nahlásit na telefonním čísle 544 884 117.     Páteční čtení dětem do odvolání ZRUŠENO - Obec Telnice a paní Ludmila Jašková tímto oznamují, že páteční čtení dětem do odvolání nebude. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Proběhlo podzimní vyšetření protilátek IgG COVID-19 - 23. listopadu 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Proběhlo podzimní vyšetření protilátek IgG COVID-19 - 23. listopadu 2021

Ve spolupráci s brněnskou laboratoří společnosti MeDiLa proběhlo v úterý 23. listopadu 2021 v telnické sportovní hale vyšetření protilátek IgG COVID-19. Dostavilo se celkem 151 zájemců z Telnice a okolí, kteří za tuto službu uhradili mimořádnou cenu 400 Kč. Dvě zkušené sestry profesionálně odebraly krev všem příchozím. Ta byla dále podrobena rozboru. Výsledek vyšetření pak zájemci obdrží do čtvrtka 25. listopadu 2021 e-mailem a v smsce jim pak přijde heslo, které použijí pro zobrazení výsledku.

Za spolupráci děkujeme společnosti MeDiLa a jejich třem šikovným pracovníkům, dále pak paní úřednici Marceli Drápalové a panu místostarostovi Janu Dudákovi za veškerou organizaci a související administrativu. Za přípravu haly patří dík pracovníkům obecní čety.

Věříme, že jsme touto akcí, která letos proběhla v Telnici podruhé, mohli zase alespoň malým dílem pomoci našim spoluobčanům v této složité době.

Ivana Mifková


 

 

 
Počet zobrazení: 170

Doporučujeme