přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

DŮLEŽITÉ INFORMACE - S ohledem na současnou epidemiologickou situaci oznamujeme zrušení těchto kulturních a společenských akcí v Telnici: Bude zrušen doprovodný program rozsvícení vánočního stromu – v neděli 28. listopadu v 16:30 hod. dojde pouze k prostému rozsvícení stromu na kostelním nádvoří. Bude zrušeno také divadelní představení pro děti: Kde spí motýli, které bylo naplánováno na neděli 28. listopadu, Zrušeny jsou také připravované vánoční mini-Trhy na Sokolovně, Vánoční hry a Silvestr pro děti na Orlovně a Halové mistrovství Telnice v tenisové čtyřhře ve sportovní hale a Štěpánský turnaj ve stolním tenise na Sokolovně. Na náhradní termín v příštím roce bude přeloženo také Adventní setkání se seniory, které se mělo konat na Orlovně. Děkujeme za pochopení.     MUDr. Picková oznamuje - MUDr. Hana Picková oznamuje, že bude v prosinci očkovat proti nemoci Covid 19, a to třetí i první dávkou. Zájemci se můžou nahlásit na telefonním čísle 544 884 117.     Páteční čtení dětem do odvolání ZRUŠENO - Obec Telnice a paní Ludmila Jašková tímto oznamují, že páteční čtení dětem do odvolání nebude. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Legraci přinesla show jednoho herce - Dnes večer hrám Ja - 19. listopadu 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Legraci přinesla show jednoho herce - Dnes večer hrám Ja - 19. listopadu 2021

V pátek 19. listopadu 2021 se v sále sokolovny odehrálo divadelní představení "Dnes večer hrám Ja", které nám představil divadelní spolek Lunetrdlo ze Slovenska. I přes nižší diváckou účast, kterou patrně způsobilá situace okolo nastupující pandemie, nám spolek představil skvělou podívanou, do které byli zapojeni i někteří diváci. 

Ačkoli divadelní představení odehrál jeden herec (one man show), na kvalitě představení to neubralo, ba naopak. Všichni jsme si to moc užili.

Děkujeme všem, co se na představení podíleli, za spolupráci také telnickému Sokolu a restauraci U Seňora.

Jan Dudák


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 129

Doporučujeme