přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

DŮLEŽITÉ INFORMACE - S ohledem na současnou epidemiologickou situaci oznamujeme zrušení těchto kulturních a společenských akcí v Telnici: Bude zrušen doprovodný program rozsvícení vánočního stromu – v neděli 28. listopadu v 16:30 hod. dojde pouze k prostému rozsvícení stromu na kostelním nádvoří. Bude zrušeno také divadelní představení pro děti: Kde spí motýli, které bylo naplánováno na neděli 28. listopadu, Zrušeny jsou také připravované vánoční mini-Trhy na Sokolovně, Vánoční hry a Silvestr pro děti na Orlovně a Halové mistrovství Telnice v tenisové čtyřhře ve sportovní hale a Štěpánský turnaj ve stolním tenise na Sokolovně. Na náhradní termín v příštím roce bude přeloženo také Adventní setkání se seniory, které se mělo konat na Orlovně. Děkujeme za pochopení.     MUDr. Picková oznamuje - MUDr. Hana Picková oznamuje, že bude v prosinci očkovat proti nemoci Covid 19, a to třetí i první dávkou. Zájemci se můžou nahlásit na telefonním čísle 544 884 117.     Páteční čtení dětem do odvolání ZRUŠENO - Obec Telnice a paní Ludmila Jašková tímto oznamují, že páteční čtení dětem do odvolání nebude. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > 6 + 1 MINI Juliánov a Ivančice - říjen/listopad 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

6 + 1 MINI Juliánov a Ivančice - říjen/listopad 2021

Matěj Žák, Viktor Linhart, Matyáš Nezval, Adam Horák, Šimon Trojan, Vojtěch Řezníček, Daniel Pytlíček, Jan Kubový, Tobiáš Mrkvica a Matouš Kudrna – to jsou kluci sice věkem ještě minižáci, ale díky své herní vyspělosti od začátku sezóny trénují společně s mladšími žáky. V této kategorii získávají i svoje první zkušenosti na velkém hřišti. Protože přednost v JM lize musí dostávat starší hráči, reprezentují zmiňovaní kluci Telnici na největších minižákovských turnajích (4+1) po celé ČR a aby svoje tréninkové zkušenosti dokázali prodat i na velkém hřišti, jsou pro ně pořádané turnaje 6+1 mini. V říjnu a listopadu jsme měli příležitost vyzkoušet si dva z nich.

JULIÁNOV 24. října 2021

Na turnaji v Juliánově jsme mohli poprvé poskládat samostatně dvatisícejedenáctky do šestkové házené. Skóre se sice nepočítalo, ale všem přítomným bylo jasné s jakou herní převahou si naše sestava poradila se stejně starými hráči Ivančic, Juliánova a Hostěrádek. Kluci se na hřišti dobře viděli, dokázali si vyhovět a díky naší preferované tempoházené soupeři nedokázali držet krok. 
Fotogalerii naleznete zde.

IVANČICE 13. listopadu 2021

Svoji formu z předešlého turnaje si kluci dovezli i do Ivančic. Skóre už se tentokrát počítalo, i když pro nás to nebylo nic podstatného. Účelem těchto turnajů je v našem případě protočit kluky na všech herních postech, získávat zkušenosti bez kritiky za vzniklé chyby, zapojit co nejvíce hráče, kteří jindy zůstávají tak trošku ve stínu odvážnějších spoluhráčů a dát jim stejný časový prostor. Současně hrát rychlou kombinační házenou bez ohledu na skóre, které ukazuje světelná tabule. O příslibu do budoucna výsledky však napovídají…

Telnice x Kuřim 14:0
Telnice x Ivančice 20:1
Telnice x Hodonín 18:1
Telnice x Juliánov 16:0
Telnice x Sokolnice 6:6

Martin Žák,
oddíl házené TJ Sokol Telnice

   

Počet zobrazení: 64

Doporučujeme