přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

DŮLEŽITÉ INFORMACE - S ohledem na současnou epidemiologickou situaci oznamujeme zrušení těchto kulturních a společenských akcí v Telnici: Bude zrušen doprovodný program rozsvícení vánočního stromu – v neděli 28. listopadu v 16:30 hod. dojde pouze k prostému rozsvícení stromu na kostelním nádvoří. Bude zrušeno také divadelní představení pro děti: Kde spí motýli, které bylo naplánováno na neděli 28. listopadu, Zrušeny jsou také připravované vánoční mini-Trhy na Sokolovně, Vánoční hry a Silvestr pro děti na Orlovně a Halové mistrovství Telnice v tenisové čtyřhře ve sportovní hale a Štěpánský turnaj ve stolním tenise na Sokolovně. Na náhradní termín v příštím roce bude přeloženo také Adventní setkání se seniory, které se mělo konat na Orlovně. Děkujeme za pochopení.     MUDr. Picková oznamuje - MUDr. Hana Picková oznamuje, že bude v prosinci očkovat proti nemoci Covid 19, a to třetí i první dávkou. Zájemci se můžou nahlásit na telefonním čísle 544 884 117.     Páteční čtení dětem do odvolání ZRUŠENO - Obec Telnice a paní Ludmila Jašková tímto oznamují, že páteční čtení dětem do odvolání nebude. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Sokol Telnice - nabídka listí do zahradního kompostovače >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Sokol Telnice - nabídka listí do zahradního kompostovače

TJ SOKOL TELNICE NABÍZÍ PODZIMNÍ PADANÉ LISTÍ VHODNÉ DO ZAHRADNÍHO KOMPOSTOVAČE.
OSOBNÍ ODBĚR MOŽNÝ KDYKOLI A V JAKÉMKOLI MNOŽSTVÍ DO VYČERPÁNÍ ZÁSOB. MATERIÁL JE PŘIPRAVEN NA HROMÁDKÁCH STAČÍ JEN NALOŽIT A JE TO.
Listí by rozhodně nemělo končit v ohníčku. Takový způsob likvidace nepotěší sousedy ani zahradu. Daleko lepší je spadané listí zahrnout do kompostu. Listí stromů je velmi vhodný materiál k založení kompostu. Vznikne z něj vysoce kvalitní humus – listovka. Listovka je vzácný kompost, který je darem pro zahradu. Dobře uzrálou budete moci použít do sadbovačů nebo místo rašelinových substrátů do květináčů. Každopádně listí nepalte, je to pro vaši zahrádku příliš cenná surovina.
 
Jiří Bím, TJ Sokol Telnice
 
 

Počet zobrazení: 73

Doporučujeme