přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

DŮLEŽITÉ INFORMACE - S ohledem na současnou epidemiologickou situaci oznamujeme zrušení těchto kulturních a společenských akcí v Telnici: Bude zrušen doprovodný program rozsvícení vánočního stromu – v neděli 28. listopadu v 16:30 hod. dojde pouze k prostému rozsvícení stromu na kostelním nádvoří. Bude zrušeno také divadelní představení pro děti: Kde spí motýli, které bylo naplánováno na neděli 28. listopadu, Zrušeny jsou také připravované vánoční mini-Trhy na Sokolovně, Vánoční hry a Silvestr pro děti na Orlovně a Halové mistrovství Telnice v tenisové čtyřhře ve sportovní hale a Štěpánský turnaj ve stolním tenise na Sokolovně. Na náhradní termín v příštím roce bude přeloženo také Adventní setkání se seniory, které se mělo konat na Orlovně. Děkujeme za pochopení.     MUDr. Picková oznamuje - MUDr. Hana Picková oznamuje, že bude v prosinci očkovat proti nemoci Covid 19, a to třetí i první dávkou. Zájemci se můžou nahlásit na telefonním čísle 544 884 117.     Páteční čtení dětem do odvolání ZRUŠENO - Obec Telnice a paní Ludmila Jašková tímto oznamují, že páteční čtení dětem do odvolání nebude. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Podzimní telnický bazárek - 11. září 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Podzimní telnický bazárek - 11. září 2021

V sobotu 11. září 2021 se uskutečnila konečně první a také jediná letošní burza. Jarní burzu jsme museli zrušit z důvodů nařízení vlády, a tak jsme byli ​rádi, že se nám podařilo zorganizovat alespoň tu podzimní.

Prodávajících maminek bylo nahlášeno 50, což je maximální kapacita. I přes „covidovou dobu“ a z toho vyplývající omezení – jako např. roušky, povinná dezinfekce rukou, přišlo nakoupit zhruba tolik maminek, jako obvykle, což nás velmi potěšilo. Celá akce by se nemohla uskutečnit bez podpory Sokola Telnice. Velmi děkuji za bezplatný pronájem sálu sokolovny.

Moc a moc děkuji restauraci „U Seňora“, která jako sponzorský dar přichystala pro organizující maminky výtečný oběd. Moc děkujeme nejen za tento oběd, ale i za pomoc s přípravou a úklidem sálu.

Výtěžek z akce činil 2 878,- Kč a byl předán jako dar TJ Sokol Telnice.

Tentokrát nebudu děkovat jmenovitě, nerada bych na někoho zapomněla, protože těch, co se na podzimní burze podíleli bylo opravdu hodně – členové Sokola, členky sociální komise obce Telnice a telnické a sokolnické maminky. Moc si vážím toho, že nikdo mně pomoc neodmítl, i přes nelehkou dobu. Naopak, zájemců pomoci bylo tenkrát hodně, a hlavně jsem byla velmi potěšena, že se maminky sami ozývaly, s čím mohou pomoci. Všem Vám ještě jednou děkuji.

Další burza se uskuteční v sobotu 26. února 2022. Prodávající maminky se mohou registrovat od začátku ledna na e-mailu ivadonovalova@seznam.cz. Na všechny se moc těšíme.

Za organizátory
Iva Donovalová


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 136

Doporučujeme