přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

DŮLEŽITÉ INFORMACE - S ohledem na současnou epidemiologickou situaci oznamujeme zrušení těchto kulturních a společenských akcí v Telnici: Bude zrušen doprovodný program rozsvícení vánočního stromu – v neděli 28. listopadu v 16:30 hod. dojde pouze k prostému rozsvícení stromu na kostelním nádvoří. Bude zrušeno také divadelní představení pro děti: Kde spí motýli, které bylo naplánováno na neděli 28. listopadu, Zrušeny jsou také připravované vánoční mini-Trhy na Sokolovně, Vánoční hry a Silvestr pro děti na Orlovně a Halové mistrovství Telnice v tenisové čtyřhře ve sportovní hale a Štěpánský turnaj ve stolním tenise na Sokolovně. Na náhradní termín v příštím roce bude přeloženo také Adventní setkání se seniory, které se mělo konat na Orlovně. Děkujeme za pochopení.     MUDr. Picková oznamuje - MUDr. Hana Picková oznamuje, že bude v prosinci očkovat proti nemoci Covid 19, a to třetí i první dávkou. Zájemci se můžou nahlásit na telefonním čísle 544 884 117.     Páteční čtení dětem do odvolání ZRUŠENO - Obec Telnice a paní Ludmila Jašková tímto oznamují, že páteční čtení dětem do odvolání nebude. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: SWAP - 28. listopadu 2021 (Brno) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: SWAP - 28. listopadu 2021 (Brno)

Po delší pauze přicházíme s pokračováním Swap Party, na které můžete uvědoměle obnovit váš šatník a dát mu tak nové barvy a kousky. Společně tak šlápneme na brzdy rychlé módě a zpomalíme. Swap bude probíhat v brněnském kreativním klubu KUMST. A to konkrétně v přízemním předsálí budovy B.
Měnit lze oblečení, které je nepoškozené, vyprané a vyžehlené. Tedy v takovém stavu, v kterém by Vám samotným udělalo radost. Pozvánka samozřejmě také platí pro maminky, které chtějí oživit šatník svých dětí. Kromě oděvu lze přinést také bižuterii a další oděvní doplňky jakou jsou boty, pásky, šátky a kabelky. Tedy vše, co ve Vašem šatníku nedostává již tolik prostoru, ale stále může udělat radost někomu dalšímu.
Pak tedy stačí už jen přijít s úsměvem na tváři a s 3-12 kousky oděvu (nepočítáme doplňky).
Štendry a ramínka pro Vás budou zajištěny.
Swap se uskuteční 28.11. od 10-18 hodin.
Oděvy, které nenajdou nové majitele budou darovány do nadačního obchodu Šuplig a Nadace Veronica.
Moc se na Vás těšíme!
 

Počet zobrazení: 63

Doporučujeme