přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Uzavřen obecní úřad - Obecní úřad v Telnici bude ve středu 27. října a v pátek 29. října 2021 pro veřejnost uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Turnaj ve Velké nad Veličkou aneb na Horňácko trochu jinak - 2. října 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Turnaj ve Velké nad Veličkou aneb na Horňácko trochu jinak - 2. října 2021

2. října 2021 jsme vyrazili do bašty folklorního Horňácka - Velké nad Veličkou. Tentokrát však ne za cimbálem, ale na další kolo Jihomoravské ligy minižáků v házené. Do autobusu se k našim borcům z minižáků a přípravky přidalo i obecenstvo z řad rodičů, kteří jeli povzbuzovat naše vycházející hvězdy. Chlapci a děvčata bojovali proti vyhranějším házenkářům z Velké nad Veličkou, Juliánova, Sokolnic a Hodonína. V krásné hale se moc snažili a předváděli kousky, za které by se nemuseli stydět ani jejich starší spoluhráči. Je vidět, že poctivá docházka na tréninky přináší své ovoce.

Další kolo nás čeká 16. října 2021 v Brně. Fotografie z tohoto turnaje najdete zde.

Leona Bímová,
oddíl házené T. J. Sokol Telnice


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 111

Doporučujeme