přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Uzavřen obecní úřad - Obecní úřad v Telnici bude ve středu 27. října a v pátek 29. října 2021 pro veřejnost uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Příběhy do kamene tesané - dětská hra do 12.12.2021 (Slavkov u Brna) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Příběhy do kamene tesané - dětská hra do 12.12.2021 (Slavkov u Brna)

Bylo to v antickém Řecku, kde vznikly příběhy, báje a pověsti o bozích, kteří se milovali, bojovali proti sobě, prožívali radost i bolest. Inspirovali se jimi i mnozí umělci. Jedním z nich byl i italský mistr Giovanni Giuliani, sochař z Benátek, který zhotovil pro hraběte Kounice krásné barokní sochy antických božstev. Ty jsou dodnes v nádherných zahradách zámku Slavkov-Austerlitz, kde shlížejí ze svých kamenných podstavců a vyprávějí ony dávné příběhy a pravdy prověřené staletími. Zahrajte si s nimi hru Příběhy do kamene tesané, která vypráví příběhy a pravdy prověřené staletími. 

Hrací karta ke stažení zde 

 

Počet zobrazení: 54

Doporučujeme