přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Uzavřen obecní úřad - Obecní úřad v Telnici bude ve středu 27. října a v pátek 29. října 2021 pro veřejnost uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > V rámci projektu Sokol v pohybu proběhl v Telnici turnaj dvojic v pétanque - 25. září 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

V rámci projektu Sokol v pohybu proběhl v Telnici turnaj dvojic v pétanque - 25. září 2021

V sobotu 25. září 2021 proběhl v areálu T. J. Sokol Telnice turnaj dvojic v pétanque. Tato akce se konala v rámci projektu Sokol spolu v pohybu. Za krásného téměř letního počasí se sešlo na dvou hřištích 12 dvojic. Zastoupeny byly děti dospělí i senioři. Všichni se těšili na pohodovou hru plnou zajímavých hodů a situací. Na řadu přišel i metr, aby určil přesnou polohu koulí. Hrálo se na tři kola, bodování probíhalo švýcarským způsobem  - rozdílem bodů, podle kterého byli stanoveni soupeři pro další kolo. Celé odpoledne se neslo v duchu pohody a dobré nálady. Pro vítěze byly připraveny poháry a odměny od sponzora Restaurace u Seňora. Pro všechny potom odměny v podobě balíčků určených ke konzumaci a dárkových předmětů dodaných ČOS  v rámci projektu Sokol spolu v pohybu. Sobotní odpoledne ukončilo společné posezení. Doufáme, že se akce všem líbila, hezky si zahráli a už se těší na další ročník. Více fotografií na jdete na zde.

Za pořadatele
Leona Bímová


 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 134

Doporučujeme