přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Uzavřen obecní úřad - Obecní úřad v Telnici bude ve středu 27. října a v pátek 29. října 2021 pro veřejnost uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Předvolební beseda na téma Media a volby vyvolala bohatou diskuzi - 6. října 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Předvolební beseda na téma Media a volby vyvolala bohatou diskuzi - 6. října 2021

Šéfredaktor Pavel Šafr a hlavní editorka Johana Hovorková z deníku FORUM 24 byli našimi hosty ve středu 6. října 2021 ve velkém salonku Restaurace U Laštůvků. Právě tam se odehrála velmi zajímavá beseda na téma „Media a volby“. Propojení těchto dvou témat přesně vystihuje to, o čem byla po celou dobu řeč. O zneužívání médií v předvolební kampani, ale nejen v ní – i v průběhu volebních období. O snaze o nečestné ovlivňování veřejného mínění. O cíleném zamlčování podstatných informací. O novinářské branži a jisté osobní historii, kterou si každý novinář s sebou nese, pokud se na své profesní cestě „zaprodá“ úmyslnému manipulování lidských mas. O nežádoucí neutralitě či snad netečnosti některých novinářů ale i čtenářů k podivným změnám v naší společnosti. O stavu našeho národa a určitých výhledech do budoucnosti. O nebezpečí účelových vztahů mezi movitým hybateli mediálního, a tedy i politického prostoru v naší zemi. O také třeba o postavení a důležité roli média s názvem FORUM 24 a o jeho snaze o posilování skutečné demokracie v České republice.

Asi pětadvacet účastníků se v druhé polovině programu pustilo do zajímavé a podnětné diskuze, po níž si mohli vzít s sebou vzorky zmíněného týdeníku v tištěné podobě, ale také např. knihu Pavla Šafra Češi mezi pravdou a lží i s podpisem autora.

Děkujeme oběma milým hostům i všem, kteří přišli diskutovat, nebo si jen poslechnout zajímavá fakta či postoje těchto zkušených novinářů.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 137

Doporučujeme