přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Uzavřen obecní úřad - Obecní úřad v Telnici bude ve středu 27. října a v pátek 29. října 2021 pro veřejnost uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Dobré zprávy z prvního Technického kroužku pro děti - 6. října 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Dobré zprávy z prvního Technického kroužku pro děti - 6. října 2021

Dobré zprávy z dnešního prvního Technického kroužku! V první skupině bylo přihlášeno celkem pět dětí (jeden klučina onemocněl), takže přišly čtyři. Spolupráce mladých techniků s vedoucím kroužku Vojtou Frýbortem a jeho velezkušeným asistentem Janem Blaženkou probíhala na jedničku. Máme z toho radost.
 
Protože byl zájem dětí (nejen kluků) skutečně veliký, řekli jsme si, že se pokusíme vyjít místním rodinám vstříc. Po dohodě se školou připravíme ještě dva další termíny a rozdělíme zájemce do dvou dalších skupin (po diskuzi s jejich rodiči). A příští týden bychom mohli zkusit pracovat již celkem se třemi skupinami...
 
Snad se nám touto aktivitou podaří zaset semínka zájmu o techniku a vůbec o řemesla mezi členy mladé generace... držte nám a především našim dětem palce!

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 218

Doporučujeme