přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Uzavřen obecní úřad - Obecní úřad v Telnici bude ve středu 27. října a v pátek 29. října 2021 pro veřejnost uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > V klubovně Šatlavy byl zahájen Kurz kreslení pro školáky - 30. září 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

V klubovně Šatlavy byl zahájen Kurz kreslení pro školáky - 30. září 2021

V klubovně Šatlavy byl 30. září 2021 zahájen Kurz kreslení pro školáky, kterého se i v letošním roce ve spolupráci s Obcí Telnice ujala šikovná telnická rodačka paní Renata Stříbrná. Bližší informace o kurzu i případných možnostech zapojení do něj získáte na tel. čísle: 724 804 078.

Přejeme ze srdce, ať se tomuto ujměleckému kroužku daří a v letošním školním roce nemusí svou činnost přerušovat, jako tomu bylo v tom minulém...


 

 

 

 
Počet zobrazení: 112

Doporučujeme