přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Uzavřen obecní úřad - Obecní úřad v Telnici bude ve středu 27. října a v pátek 29. října 2021 pro veřejnost uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Telnický KLAS byl v soutěži Senior roku mimořádně oceněn - 3. října 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Telnický KLAS byl v soutěži Senior roku mimořádně oceněn - 3. října 2021

V neděli 3. října 2021 získaly telnické dámy z Klubu aktivních seniorů čestné uznání poroty projektu SenSen Nadace Charty 77. Vše se odehrálo v historických prostorech Pražské křižovatky, kam si pro toto mimořádné ocenění vyrazilo sedm členek KLASu, přičemž cenu na podiu přebírala animátorka paní Marie Fialová.
 
Srdečně blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci nejen telnických seniorů, ale i celé naší vesnice. Vždyť právě telnický KLAS byl jedinou vesnickou organizací, která byla v slavnostním programu oceněna!
 
Těšíme se na reportáž, kterou "děvčata z KLASu" pro nás již připravují. Více se o aktivitách projektu Senzační senioři i ocenění Senior roku dozvíte na jeho internetových stránkách zde.
 

Počet zobrazení: 123

Doporučujeme