přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

DŮLEŽITÉ INFORMACE - S ohledem na současnou epidemiologickou situaci oznamujeme zrušení těchto kulturních a společenských akcí v Telnici: Bude zrušen doprovodný program rozsvícení vánočního stromu – v neděli 28. listopadu v 16:30 hod. dojde pouze k prostému rozsvícení stromu na kostelním nádvoří. Bude zrušeno také divadelní představení pro děti: Kde spí motýli, které bylo naplánováno na neděli 28. listopadu, Zrušeny jsou také připravované vánoční mini-Trhy na Sokolovně, Vánoční hry a Silvestr pro děti na Orlovně a Halové mistrovství Telnice v tenisové čtyřhře ve sportovní hale a Štěpánský turnaj ve stolním tenise na Sokolovně. Na náhradní termín v příštím roce bude přeloženo také Adventní setkání se seniory, které se mělo konat na Orlovně. Děkujeme za pochopení.     MUDr. Picková oznamuje - MUDr. Hana Picková oznamuje, že bude v prosinci očkovat proti nemoci Covid 19, a to třetí i první dávkou. Zájemci se můžou nahlásit na telefonním čísle 544 884 117.     Páteční čtení dětem do odvolání ZRUŠENO - Obec Telnice a paní Ludmila Jašková tímto oznamují, že páteční čtení dětem do odvolání nebude. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Počítačový kurz pro seniory od 5. listopadu 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Počítačový kurz pro seniory od 5. listopadu 2021

Spokojený senior – KLAS z.s., Klub aktivních seniorů Telnice
a Obec Telnice

vás srdečně zvou na

P O Č Í T A Č O V Ý   K U R Z   P R O   S E N I O R Y

Kurz je učen všem telnickým seniorům (ve věku 60+), kteří se chtějí seznámit s počítačem (internetem), naučit se či vylepšit si své dosavadní dovednosti. Kurz bude probíhat ve dvou skupinách po šesti seniorech, je tedy prostor pro osobní přístup k jednotlivým dotazům či nejasnostem, nemusíte se bát na cokoliv zeptat.

Kurz začíná 5. listopadu a bude se konat každý pátek až do 10. prosince 2021 v zasedací místnosti OÚ Telnice. Veškerá počítačová technika bude na místě připravena. První skupina se bude scházet v čase 9:00-11:00 hod., druhá skupina pak v době 12:00 - 14:00 hod.

Kurz je pro telnické seniory bezplatný a byl finančně podpořen z rozpočtu Jihomoravského kraje a obce Telnice. Nabídka je platná do vyčerpání nabízené kapacity.

Zájemci se mohou hlásit u paní Marie Fialové (tel.: 777 068 788). Těšíme se na vás.

Aktivity projektu Spokojený senior, aktivní senior 21. století
jsou podpořeny z dotačního programu Podpora veřejně účelných aktivit seniorských
a proseniorských organizací s celostátní působností.

 

Počet zobrazení: 142

Doporučujeme