přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Pirner oznamuje - Zubní lékař z Újezda u Brna MUDr. Jiří Pirner oznamuje svým pacientům, že v době od 8. do 30. července 2021 bude čerpat dovolenou.     Přerušena dodávka el. energie - 9. června 2021 - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 9. června od 8 do 15:30 v oblasti U Rybníka č.p. 287, k/632, Růžová od č.p. 31 a 105 po č.p. 317 a 409. Děkujeme za pochopení.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Nabídka práce: pracovníci do výroby a obchodního oddělení + uklízečka (Holasice) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Nabídka práce: pracovníci do výroby a obchodního oddělení + uklízečka (Holasice)

Nabídka práce na hlavní pracovní poměr.

EUROPLAST- Morava s.r.o., firma zabývající se výrobou oken, příjme do svých řad pracovníky do výroby a obchodního oddělení, dále paní na úklid cca  2x do týdne, úklid kanceláří, možno i brigádně.

Bližší informace na tel čísle 547 232 360, info@europlast-morava.cz, nebo osobní návštěva po předchozí dohodě na adrese:

EUROPLAST-Morava s.r.o., Holasice 314  (v bývalém areálu JZD nad lokalitou ČTVRTĚ).

 

Počet zobrazení: 67

Doporučujeme