přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede oznamuje - Naposledy v tomto roce přijede pojízdná prodejna prodávat 23. prosince 2021. V roce 2022 začnou opět s pravidelnými zastávkami od 13. ledna 2022.     DŮLEŽITÉ INFORMACE - S ohledem na současnou epidemiologickou situaci oznamujeme zrušení těchto kulturních a společenských akcí v Telnici: Bude zrušen doprovodný program rozsvícení vánočního stromu – v neděli 28. listopadu v 16:30 hod. dojde pouze k prostému rozsvícení stromu na kostelním nádvoří. Bude zrušeno také divadelní představení pro děti: Kde spí motýli, které bylo naplánováno na neděli 28. listopadu, Zrušeny jsou také připravované vánoční mini-Trhy na Sokolovně, Vánoční hry a Silvestr pro děti na Orlovně a Halové mistrovství Telnice v tenisové čtyřhře ve sportovní hale a Štěpánský turnaj ve stolním tenise na Sokolovně. Na náhradní termín v příštím roce bude přeloženo také Adventní setkání se seniory, které se mělo konat na Orlovně. Děkujeme za pochopení.     Páteční čtení dětem do odvolání ZRUŠENO - Obec Telnice a paní Ludmila Jašková tímto oznamují, že páteční čtení dětem do odvolání nebude. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Letní kino s Kinematografem bratří Čadíků zažilo proměnlivé počasí >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Letní kino s Kinematografem bratří Čadíků zažilo proměnlivé počasí

Promítání letního kina se v posledních letech stalo milou tradicí. Tentokrát již ve čtvrtek 1. července 2021 jsme mohli na parkovišti u Sokolovny (na tanečním parketu stála mája) shlédnout životopisné záběry ze života Miro Žbirky, populárního československého zpěváka, s názvem Meky. Pátek nabídl hrané biografické dílo o prvním polistopadovém prezidentovi Václavu Havlovi. A v sobotu představili promítači třetí díl série nejen o pálavských vinicích s názvem 3OBULE. Při sobotní projekci mohli diváci využít nabídku vinařství Vican ke koštu vína z vinic, kde se tento film natáčel.

Odhadovaný počet návštěvníků letního kina dosáhl počtu 150 lidí. Největší zájem byl pochopitelně o lehkou sobotní komedii, které přálo i pěkné večerní počasí. To filmy promítané ve čtvrtek a pátek zažily bohužel velký chlad a dokonce i déšť (ve čtvrtek před a v pátek v průběhu). To jistě ovlivnilo i nízkou návštěvnost těchto dvou představení. Ostatně, nejisté počasí doprovází tento náš projekt snad již od samého počátku.

I přes všechny nesnáze počasí se podařilo pro charitativní účely Konta Bariéry vybrat celkem 6 681 korun. Děkujeme!

Díky za spolupráci patří především Kinematografu bratří Čadíků, za technickou výpomoc také telnickému Sokolu a za úhradů nákladů spojených s realizací tohoto projektu obecnímu zastupitelstvu.


 

 

 
Počet zobrazení: 304

Doporučujeme