přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Pirner oznamuje - Zubní lékař z Újezda u Brna MUDr. Jiří Pirner oznamuje svým pacientům, že v době od 8. do 30. července 2021 bude čerpat dovolenou.     Přerušena dodávka el. energie - 9. června 2021 - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 9. června od 8 do 15:30 v oblasti U Rybníka č.p. 287, k/632, Růžová od č.p. 31 a 105 po č.p. 317 a 409. Děkujeme za pochopení.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Letní kino s Kinematografem bratří Čadíků zažilo proměnlivé počasí >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Letní kino s Kinematografem bratří Čadíků zažilo proměnlivé počasí

Promítání letního kina se v posledních letech stalo milou tradicí. Tentokrát již ve čtvrtek 1. července 2021 jsme mohli na parkovišti u Sokolovny (na tanečním parketu stála mája) shlédnout životopisné záběry ze života Miro Žbirky, populárního československého zpěváka, s názvem Meky. Pátek nabídl hrané biografické dílo o prvním polistopadovém prezidentovi Václavu Havlovi. A v sobotu představili promítači třetí díl série nejen o pálavských vinicích s názvem 3OBULE. Při sobotní projekci mohli diváci využít nabídku vinařství Vican ke koštu vína z vinic, kde se tento film natáčel.

Odhadovaný počet návštěvníků letního kina dosáhl počtu 150 lidí. Největší zájem byl pochopitelně o lehkou sobotní komedii, které přálo i pěkné večerní počasí. To filmy promítané ve čtvrtek a pátek zažily bohužel velký chlad a dokonce i déšť (ve čtvrtek před a v pátek v průběhu). To jistě ovlivnilo i nízkou návštěvnost těchto dvou představení. Ostatně, nejisté počasí doprovází tento náš projekt snad již od samého počátku.

I přes všechny nesnáze počasí se podařilo pro charitativní účely Konta Bariéry vybrat celkem 6 681 korun. Děkujeme!

Díky za spolupráci patří především Kinematografu bratří Čadíků, za technickou výpomoc také telnickému Sokolu a za úhradů nákladů spojených s realizací tohoto projektu obecnímu zastupitelstvu.


 

 

 
Počet zobrazení: 125

Doporučujeme