přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Pirner oznamuje - Zubní lékař z Újezda u Brna MUDr. Jiří Pirner oznamuje svým pacientům, že v době od 8. do 30. července 2021 bude čerpat dovolenou.     Přerušena dodávka el. energie - 9. června 2021 - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 9. června od 8 do 15:30 v oblasti U Rybníka č.p. 287, k/632, Růžová od č.p. 31 a 105 po č.p. 317 a 409. Děkujeme za pochopení.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Ministranti se rozloučili se školním rokem při Lasergame battle of ministrants 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Ministranti se rozloučili se školním rokem při Lasergame battle of ministrants 2021

Telničtí a sokolničtí ministranti se vydali na závěr školního roku do Laser Areny v Brně, aby spolu zakončili celoroční setkávání na ministrantských sportovních schůzkách. Odměnou jim byla bitva, které se mj. s nimi zúčastnil i otec Oldřich. Kluci se rozdělili do čtyř týmů a po vzájemných soubojích se jich osm kvalifikovalo do finálové hry. Na pomyslné bedně pak stanuli 1. Vašek Kroutil, 2. Lukáš Kučera a 3. Tomáš Jahoda. A aby toho nebylo málo, jako bonus na závěr přišla i virtuální realita, kterou si kluci vyzkoušeli na různých strojích.

Věříme, že si kluci laserové souboje plné adrenalinu užili a těšíme se s nimi na setkání v novém školním roce. Poděkování patří také všem ministrantům (i těm, kteří nemohli) za službu u oltáře v průběhu celého školního roku.

Telnická farnost


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 112

Doporučujeme