přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Pirner oznamuje - Zubní lékař z Újezda u Brna MUDr. Jiří Pirner oznamuje svým pacientům, že v době od 8. do 30. července 2021 bude čerpat dovolenou.     Přerušena dodávka el. energie - 9. června 2021 - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 9. června od 8 do 15:30 v oblasti U Rybníka č.p. 287, k/632, Růžová od č.p. 31 a 105 po č.p. 317 a 409. Děkujeme za pochopení.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Telnická farnost se rozloučila se školním rokem farním táborákem - 29. června 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Telnická farnost se rozloučila se školním rokem farním táborákem - 29. června 2021

O posledním úterku letošního školního roku 2020/2021 jsme se sešli na mši svaté v Telnici zaměřené zvláště pro děti, po níž následoval farní táborák na kostelním nádvoří. Oheň, špekáčky, kytary a jiné hudební nástroje, zpěv trampských či lidových písní… to všechno dokreslovalo příjemný večer ve společnosti dětí a rodičů naší farnosti. Děkujeme za milé setkání, které pod "vanocnim stromem" u kostela opět skončilo koledami… (snad si je letos ještě spolu za půl roku zazpíváme). Velké díky všem, kteří se dorazili rozloučit se školním rokem a kteří vytvořili přátelskou atmosféru.


 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 129

Doporučujeme