přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Pirner oznamuje - Zubní lékař z Újezda u Brna MUDr. Jiří Pirner oznamuje svým pacientům, že v době od 8. do 30. července 2021 bude čerpat dovolenou.     Přerušena dodávka el. energie - 9. června 2021 - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 9. června od 8 do 15:30 v oblasti U Rybníka č.p. 287, k/632, Růžová od č.p. 31 a 105 po č.p. 317 a 409. Děkujeme za pochopení.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Posezení u cimbálové muziky Aleše Smutného - 19. června 2021 od 19 hod. >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Posezení u cimbálové muziky Aleše Smutného - 19. června 2021 od 19 hod.

Srdečně zveme dnes večer na hodové posezení u báječné cimbálové muziky Aleše Smutného... vstupné je dobrovolné.
 
U vstupu do areálu Sokola Telnice obdrží návštěvníci po podepsání Čestného prohlášení účastníka telnických hodů barevný pásek na ruku. Děkujeme za pochopení a spolupráci.
 
P.S.: není nutné, aby s sebou účastníci nosili certifikáty či potvrzení o negativním antigenním/PCR testu, nezbytný je podpis čestného prohlášení. Více o pravidlech, které v průběhu této akce budou platit, naleznete zde.
 
 

Počet zobrazení: 99

Doporučujeme