přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Pirner oznamuje - Zubní lékař z Újezda u Brna MUDr. Jiří Pirner oznamuje svým pacientům, že v době od 8. do 30. července 2021 bude čerpat dovolenou.     Přerušena dodávka el. energie - 9. června 2021 - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 9. června od 8 do 15:30 v oblasti U Rybníka č.p. 287, k/632, Růžová od č.p. 31 a 105 po č.p. 317 a 409. Děkujeme za pochopení.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Letošní telnický Kurz kreslení zaujal více než dvacet dětí >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Letošní telnický Kurz kreslení zaujal více než dvacet dětí

Ve školním roce 2020/2021 probíhal v telnické Šatlavě (s covidovou přestávkou) Kurz kreslení. Zúčastnilo se ho celkem 21 dětí, většinou z Telnice. Společně jsme se učili kreslit tužkou třeba tvary koule, krychle, trojúhelník, zátiší dýně, obličej hlavy, oči, uši, nos, člověka v pohybu. Temperami jsme zkoušeli vánoční témata. Na jaře jsme použili černý fix na obrázky květů a zvířat, to už jsme mohli kreslit i venku. Zvířátka jsme si vyzkoušeli nakreslit pastelem. Telnické dominanty: kostel a fara se také dočkali – tentokrát jsme použili pastelky. Nezapomněli jsme ani na růžičky, které jsme si zobrazili akvarelovými barvami, někteří si vyrobili krásně barevné knižní záložky. Posledním úkolem v tomto školním roce bylo nakreslení místního rybníka pastelkami a ozdobení květináče libovolnými motivy.

Děkuji všem dětem i rodičům za spolupráci a příjemné umělecké prostředí. Na všechny děti se těším zase v září, kdy v našem kurzu budeme dále pokračovat a přivítáme rádi mezi sebe zase další nováčky.

Renata Stříbrná

Informace o Kurzu kreslení v novém školním roce 2021/2022 získáte zde.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 156

Doporučujeme