přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Pirner oznamuje - Zubní lékař z Újezda u Brna MUDr. Jiří Pirner oznamuje svým pacientům, že v době od 8. do 30. července 2021 bude čerpat dovolenou.     Přerušena dodávka el. energie - 9. června 2021 - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 9. června od 8 do 15:30 v oblasti U Rybníka č.p. 287, k/632, Růžová od č.p. 31 a 105 po č.p. 317 a 409. Děkujeme za pochopení.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pravidla pro konání programu telnických krojovaných hodů na sokolovně >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pravidla pro konání programu telnických krojovaných hodů na sokolovně

Ve dnech 19. a 20. června 2021 se konají KROJOVANÉ TELNICKÉ HODY. V důsledku aktuálně platných hygienických opatření, která jsou vydána státními orgány, a povinností ze strany organizátorů kulturních akcí a občanů je dodržovat, platí pro účastníky konkrétních částí připraveného programu tato pravidla:

Posezení u cimbálové muziky Aleše Smutného v areálu Sokola Telnice (19. 6. 2021 od 19 hod.)
Posezení u dechové hudby Zlaťanka v areálu Sokola Telnice (20. 6. 2021 cca od 15 hod.)

  1. Areál Sokola Telnice bude v době konání tohoto programu uzavřen a přístup do něj bude umožněn pouze těm osobám, které čestně prohlásí skutečnosti uvedené v Čestném prohlášení účastníka telnických hodů.
  2. Každá osoba, která bude vpuštěna do areálu za podmínek uvedených v bodě č.1) bude na jedné z rukou pořadateli označena barevným páskem, který ji bude opravňovat k opuštění a návratu do areálu Sokola Telnice v průběhu konání jednoho z výše uvedených dvou částí programu telnických hodů.
  3. Pro každou z uvedených částí programu telnických hodů platí tato pravidla samostatně, tzn. že každé čestné prohlášení je účinné pouze v den jeho podpisu, tedy na konkrétní část programu telnických hodů.
  4. V průběhu konání telnických hodů budou dodržována mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví ČR ze dne 9. června 2021.

Letošní krojované hody pořádá Obec Telnice ve spolupráci s telnickými stárky a Sokolem Telnice. Děkujeme všem za spolupráci a pochopení. Snahou výše uvedených opatření je dosažení reálně přijatelných pravidel pro všechny, kteří se hodů chtějí zúčastnit a splňují podmínky určené mimořádným státním nařízením. Věřím, že to spolu zvládneme a hody se nám všem společně vydaří.

František Kroutil, starosta obce Telnice

 

Počet zobrazení: 431

Doporučujeme