přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Pirner oznamuje - Zubní lékař z Újezda u Brna MUDr. Jiří Pirner oznamuje svým pacientům, že v době od 8. do 30. července 2021 bude čerpat dovolenou.     Přerušena dodávka el. energie - 9. června 2021 - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 9. června od 8 do 15:30 v oblasti U Rybníka č.p. 287, k/632, Růžová od č.p. 31 a 105 po č.p. 317 a 409. Děkujeme za pochopení.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > 44 dětí se může těšit na lístky na kolotoče >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

44 dětí se může těšit na lístky na kolotoče

Po dvou letech se opět telnické děti dočkaly soutěže o lístky na kolotoče. Celkem 44 dětí se zapojilo tím, že nakreslily obrázky na téma: „Co rád/a v Telnici dělám“. K vidění byly krásná až umělecká díla s motivy různých místních sportovišť, dětských hřišť, krajiny apod.

Každý autor byl odměněn jedním lístkem na atrakce Lunaparku Kočka, který bude v Telnici hostovat po dobu konání telnických hodů. Jelikož jsme však obrázky rozdělili do tří kategorií podle věku autorů, mohli jsme si dovolit vždy dva obrázky ještě mimořádnou prémií: lístkem navíc. Rozhodování do nebylo jednoduché, z každého dětského díla vyzařovalo něco moc krásného. Nakonec vzal odpovědnost za toto rozhodnutí na sebe starosta obce a takto se rozhodl (aniž by znal jména autorů):

v kategorii 2-6 let získává lístek navíc: Helenka Sekerová, Nelinka Březinová

v kategorii 7-9 let získává lístek navíc: Josefínka Trávníková, Kája Kašparová

v kategorii 10-13 let získává lístek navíc: Markéta Mifková, Matěj Žák

Všem dětem děkujeme za účast i jejich obrázky, šesti vybraným autorům blahopřejeme k jistě vítanému bonusu. A všechny srdečně zveme na výstavu soutěžních obrázků, která probíhá v chodbě obecní úřadu Telnice.

Ať se nám hody vydaří!

P.S.: lístky na kolotoče budou dětem doručeny obálkou domů do poštovní schránky během středy 16. června 2021


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 251

Doporučujeme