přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede oznamuje - Naposledy v tomto roce přijede pojízdná prodejna prodávat 23. prosince 2021. V roce 2022 začnou opět s pravidelnými zastávkami od 13. ledna 2022.     DŮLEŽITÉ INFORMACE - S ohledem na současnou epidemiologickou situaci oznamujeme zrušení těchto kulturních a společenských akcí v Telnici: Bude zrušen doprovodný program rozsvícení vánočního stromu – v neděli 28. listopadu v 16:30 hod. dojde pouze k prostému rozsvícení stromu na kostelním nádvoří. Bude zrušeno také divadelní představení pro děti: Kde spí motýli, které bylo naplánováno na neděli 28. listopadu, Zrušeny jsou také připravované vánoční mini-Trhy na Sokolovně, Vánoční hry a Silvestr pro děti na Orlovně a Halové mistrovství Telnice v tenisové čtyřhře ve sportovní hale a Štěpánský turnaj ve stolním tenise na Sokolovně. Na náhradní termín v příštím roce bude přeloženo také Adventní setkání se seniory, které se mělo konat na Orlovně. Děkujeme za pochopení.     Páteční čtení dětem do odvolání ZRUŠENO - Obec Telnice a paní Ludmila Jašková tímto oznamují, že páteční čtení dětem do odvolání nebude. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > 44 dětí se může těšit na lístky na kolotoče >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

44 dětí se může těšit na lístky na kolotoče

Po dvou letech se opět telnické děti dočkaly soutěže o lístky na kolotoče. Celkem 44 dětí se zapojilo tím, že nakreslily obrázky na téma: „Co rád/a v Telnici dělám“. K vidění byly krásná až umělecká díla s motivy různých místních sportovišť, dětských hřišť, krajiny apod.

Každý autor byl odměněn jedním lístkem na atrakce Lunaparku Kočka, který bude v Telnici hostovat po dobu konání telnických hodů. Jelikož jsme však obrázky rozdělili do tří kategorií podle věku autorů, mohli jsme si dovolit vždy dva obrázky ještě mimořádnou prémií: lístkem navíc. Rozhodování do nebylo jednoduché, z každého dětského díla vyzařovalo něco moc krásného. Nakonec vzal odpovědnost za toto rozhodnutí na sebe starosta obce a takto se rozhodl (aniž by znal jména autorů):

v kategorii 2-6 let získává lístek navíc: Helenka Sekerová, Nelinka Březinová

v kategorii 7-9 let získává lístek navíc: Josefínka Trávníková, Kája Kašparová

v kategorii 10-13 let získává lístek navíc: Markéta Mifková, Matěj Žák

Všem dětem děkujeme za účast i jejich obrázky, šesti vybraným autorům blahopřejeme k jistě vítanému bonusu. A všechny srdečně zveme na výstavu soutěžních obrázků, která probíhá v chodbě obecní úřadu Telnice.

Ať se nám hody vydaří!

P.S.: lístky na kolotoče budou dětem doručeny obálkou domů do poštovní schránky během středy 16. června 2021


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 426

Doporučujeme