přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve  středu 23. 6.  v 9:00  hod. prodávat: kuřice červené, chovné kohouty, slepice ve snášce, housata, brojlerová kuřata,káčata, husokačeny Mulard, krůty, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.     Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie 1. 7. 2021 - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 1. července od 8 do 15:30 hod v oblasti: Brněnská č.p. 1, 3, 423, Masarykovo nám. č.p. 4, 5, včetně kostela, V Dědině č.p. 8, 11, 75, 76, 77. Děkujeme za pochopení.     Cyklovýlet po slavkovském bojišti - Muzeum Brněnska zve všechny zájemce o napoleonskou historii na cyklovýlet po slavkovském bojišti. Cyklovýlet proběhne 26. června z Mohyly míru přes Sokolnice, Telnici, Újezd u Brna a zpět na Mohylu míru. Začátek ve 14:00 před muzejní budovou na Mohyle míru, předpokládaná doba trvání akce: do 17:00 hod. Rezervace předem nutná – volat můžete na číslo 544 544 260 nebo 544 544 246 nebo pište na e-mail mohyla-miru@mbrn.cz.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > V zasedací místnosti proběhl Kurz hygienické minimum - 2. června 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

V zasedací místnosti proběhl Kurz hygienické minimum - 2. června 2021

Ve středu 02. června 2021 patřil podvečer v zasedací místnosti obecního úřadu Kurzu hygienického minima. Ten byl určen všem, kteří přicházejí do styku s potravinami, ať už profesně nebo třeba na dětských táborech, při Letním hlídání dětí apod. Celkem sedmnáct účastníků, si vyslechlo důležité informace o normách správné přípravy jídel ve veřejném stravování, o bakteriích, které se mohou v jídle nacházet a nemocech, které způsobují. Za tyto užitečné poznatky z potravinářského odvětví vděčíme konzultantce společnosti Konfirm, spol. s.r.o.

Absolventi kurzu v závěru obdrželi certifikát, který se jim jistě bude v následujících měsících hodit pro jejich profesionální pracovní uplatnění.

Ivana Mifková


 

 

 

 
Počet zobrazení: 137

Doporučujeme