přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve  středu 23. 6.  v 9:00  hod. prodávat: kuřice červené, chovné kohouty, slepice ve snášce, housata, brojlerová kuřata,káčata, husokačeny Mulard, krůty, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.     Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie 1. 7. 2021 - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 1. července od 8 do 15:30 hod v oblasti: Brněnská č.p. 1, 3, 423, Masarykovo nám. č.p. 4, 5, včetně kostela, V Dědině č.p. 8, 11, 75, 76, 77. Děkujeme za pochopení.     Cyklovýlet po slavkovském bojišti - Muzeum Brněnska zve všechny zájemce o napoleonskou historii na cyklovýlet po slavkovském bojišti. Cyklovýlet proběhne 26. června z Mohyly míru přes Sokolnice, Telnici, Újezd u Brna a zpět na Mohylu míru. Začátek ve 14:00 před muzejní budovou na Mohyle míru, předpokládaná doba trvání akce: do 17:00 hod. Rezervace předem nutná – volat můžete na číslo 544 544 260 nebo 544 544 246 nebo pište na e-mail mohyla-miru@mbrn.cz.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Obecní tenisový turnaj - 30. května 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Obecní tenisový turnaj - 30. května 2021

Mnozí telničtí tenisté se už těšili na chvíli, kdy si budou moci vzájemně porovnat svůj talent a také stav fyzické kondice, která jim po dlouhé koronavirové době zůstala. Díky nemoci se počet účastníků těsně před turnajem ustálil na čtrnácti, takže jsme vytvořili rodinné páry a losováním ty zbývající. Za příznivého počasí se pak v sobotu 29. května 2021 odehrál turnaj ve čtyřhře se vzájemným zápasy mezi všemi páry v jediné základní skupině. Výsledky proto lze skutečně považovat za maximálně spravedlivé a odpovídající aktuální tenisové formě účastníků.

Už od počátku se jako nejsilnější dvojice jevila Ivoš Langer a David Rybka, která v osmi zápasech nenarazila na přemožitele a zaslouženě celý turnaj vyhrála. V těchto dvou šikovných tenistech se navíc symbolicky spojuje zastoupení z hlavní části Telnice a z Nádražní čtvrti. Ve finále pak vítězové porazili obhájce vítězství na posledním turnaji: Jiřího Sekaninu s Barborou Filákovou, kteří v průběhu celého turnaje podlehli pouze dvakrát a právě jen vítězné dvojici. Bronzovou příčku po velkém a vyrovnaném boji obsadili Radek a Michal Jordanovi, kteří v zápase o třetí místo těsně porazili dvojici na čtvrtém místě František Kroutil a Marek Lindner.

Kromě pohodového a přátelského průběhu celého turnaje oceňujeme také to, že se kromě známých tváří po doléčení zdravotních potíží objevily také nové tváře. Zvláště pak si zaslouží být vyzvednut výkon báječného Matyáše Nezvala, který je velkým příslibem pro budoucnost telnického tenisu. Zaslouženě pak byl spolu s Kristýnou Životskou zvolen milým překvapením našeho turnaje.

Všem vítězům gratulujeme! Jim i všem ostatním děkujeme, že přišli strávit krásný sobotní den na Víceúčelové hřiště u Sokolovny a protáhnout se při oblíbeném pohybu.

Fk

Konečné pořadí turnaje:

1. Ivoš Langer – David Rybka
2. Jiří Sekanina – Barbora Filáková
3. Radek a Michal Jordanovi
4. František Kroutil – Marek Lindner
5. Vít a Matyáš Nezvalovi
6. Pavel Oborný - Zdeněk Sedlák
7. Aleš Potěšil – Kristýna Životská


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 225

Doporučujeme