přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve  středu 23. 6.  v 9:00  hod. prodávat: kuřice červené, chovné kohouty, slepice ve snášce, housata, brojlerová kuřata,káčata, husokačeny Mulard, krůty, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.     Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie 1. 7. 2021 - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 1. července od 8 do 15:30 hod v oblasti: Brněnská č.p. 1, 3, 423, Masarykovo nám. č.p. 4, 5, včetně kostela, V Dědině č.p. 8, 11, 75, 76, 77. Děkujeme za pochopení.     Cyklovýlet po slavkovském bojišti - Muzeum Brněnska zve všechny zájemce o napoleonskou historii na cyklovýlet po slavkovském bojišti. Cyklovýlet proběhne 26. června z Mohyly míru přes Sokolnice, Telnici, Újezd u Brna a zpět na Mohylu míru. Začátek ve 14:00 před muzejní budovou na Mohyle míru, předpokládaná doba trvání akce: do 17:00 hod. Rezervace předem nutná – volat můžete na číslo 544 544 260 nebo 544 544 246 nebo pište na e-mail mohyla-miru@mbrn.cz.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Ředitelem telnické školy zůstává i nadále Mgr. Petr Gabrhel >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Ředitelem telnické školy zůstává i nadále Mgr. Petr Gabrhel

Zastupitelstvo obce Telnice mělo v jarních měsících možnost vyhlásit výběrové řízení na ředitele telnické školy. Dobíhá totiž 6letá lhůta od nástupu současného ředitele na tuto pozici. Zastupitelé se tedy mohli rozhodnout, zda vyhlásí výběrové řízení na ředitele školy či nikoliv. Jednohlasně se rozhodli pro nevyhlášení. To fakticky znamená potvrzení mandátu stávajícího ředitele o dalších šest roků.
 
Důvodem tohoto rozhodnutí je spokojenost, která mezi telnickými zastupiteli (a jistě nejen mezi nimi) panuje s prací současného pana ředitele.
 
Za sebe děkuji panu řediteli za vynikající spolupráci. Své poděkování mu vyslovilo i Zastupitelstvo obce Telnice a těší se na další spolupráci s ním.
 
František Kroutil, starosta obce
 

Počet zobrazení: 169

Doporučujeme