přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezena taška - V pondělí 10. května byla u prodejny s potravinami nalezena taška s oblečením. Případný majitel si ji může vyzvednout na obecním úřadě.     Nelezen šátek - V ulici Růžová byl nalezen šátek. Případný majitel se může ozvat na tel. č. 544 224 410.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Informace pro zákazníky VODÁRENSKÉ AKCIOVÉ SPOLEČNOSTI, a.s. >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Informace pro zákazníky VODÁRENSKÉ AKCIOVÉ SPOLEČNOSTI, a.s.

Informace pro zákazníky VODÁRENSKÉ AKCIOVÉ SPOLEČNOSTI, a.s.

e-Kapka

Jsme držiteli Národní ceny kvality České republiky 201

Modernizujeme možnost platby Vašich faktur

Doba složenek s cenou za vodné a stočné, které bylo nutné uhradit na poště, už je dávno překonaná. Pro naše zákazníky zavádí VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., moderní způsoby plateb.

Od roku 2021 tak k možnosti platit svůj účet za vodné a stočné on-line přímo z internetového bankovnictví přibude ještě možnost urychlit zadávání platby unikátním QR kódem. Odpadne tak vyplňování formuláře pro platbu. Zároveň se tak platící vyhne nebezpečí špatného zadání čísla účtu nebo dalších platebních údajů. Omezování plateb složenkami na poště je pro naše zákazníky také bezpečnější v tom, že nemusejí do front na poštách a vyhnout se tak možnému styku s člověkem infikovaným virem COVID-19.

Přestože většinu z Vás zajímá především vyúčtování - tedy kolik jste spotřebovali v daném fakturačním období vody, vyplatí se Vám také podívat se na zadní stranu našich faktur. Naleznete zde celou řadu informací nejen o naší společnosti, ale taktéž o tom, co vše je v ceně vody zahrnuto, zjistíte podrobné informace o kvalitě dodávané vody do Vašich domácností nebo dalších nemovitostí. Dozvíte se tam také různé zajímavosti ve spotřebě pitné vody a podobně. Věříme, že Vás rozšiřování našich služeb potěší. Aktuální informace naleznete také v Zákaznickém portále.

Nabízíme novou službu - dálkové odečty vodoměrů

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., se stále snaží zvyšovat komfort zákazníků a připravila pro ně novou službu - Dálkové odečty vodoměrů. Instalace dálkových odečtů vodoměrů probíhá dle Strategie osazování VAS, ale již nyní ji mohou využít zákazníci, kteří o službu projeví zájem.

Dálkově odečítané vodoměry jsou v dnešní době trendem v oblasti dodávek pitné vody a jejich velkou výhodou je online přehled spotřeby, únicích vody a varování o nenadálých situacích.

Nespornou výhodou je také omezení chyb vzniklých při odečtech, snížení počtu návštěv pracovníků vodáren, kteří provádí odečty osobně a zákazníci jim musí umožnit přístupy k vodoměrům. Služba je vhodná zejména pro správce nemovitostí a průmyslových areálů, škol, zdravotnických zařízení, ale i pro chalupáře. Celý systém funguje na principu přenosu dat z vysílačů umístěných na stávajících vodoměrech, které jsou každou hodinu přenášeny přes IoT sítě do informačního systému VAS. Po instalaci dálkového odečtu naleznete svá aktuální data spotřeby vody v Zákaznickém portále, v záložce Smart metering, kde bude připraven náhled na aktuální stav vodoměru a historii spotřeby vody na odběrném místě. V případě zájmu o tuto službu nás můžete kontaktovat na emailu smartvdm@vasgr.cz.

Výhody dálkového odečtu

• snižování úniku a spotřeby vody

• snížení počtu návštěv pracovníků vodáren

• vyloučení chyb u odečtu

• jednoduchý náhled přes Zákaznický portál

• snižování ztrát vody v systému

 

Více o naší společnosti naleznete na: www.vodarenska.cz

 

Počet zobrazení: 122

Doporučujeme