přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezena taška - V pondělí 10. května byla u prodejny s potravinami nalezena taška s oblečením. Případný majitel si ji může vyzvednout na obecním úřadě.     Nelezen šátek - V ulici Růžová byl nalezen šátek. Případný majitel se může ozvat na tel. č. 544 224 410.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Tradiční sbírka "Květinový den" se přesouvá na podzim 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Tradiční sbírka "Květinový den" se přesouvá na podzim 2021

Liga proti rakovině Praha je tu letos s vámi již 31 let. Díky vaší pomoci se může věnovat prevenci, podpoře výzkumu onkologických onemocnění i zlepšení kvality života onkologických pacientů. Současná složitá situace s pandemií COVID-19 nás bohužel donutila posunout 25. ročník sbírky Český den proti rakovině na konec září 2021.

Květinový květen

Měsíc květen ale v Lize vždy patřil prevenci a Českému dni proti rakovině, proto jsme se rozhodli uspořádat on-line kampaň Květinový květen.V rámci kampaně se zaměříme postupně na prevenci nádorového onemocnění ledvin, močového měchýře a prostaty. A protože květen již 25 let patří kytičkám měsíčku lékařského, inspirovali jsme se nápadem našich dobrovolníků a doufáme, že kytičky alespoň symbolicky vykvetou na Kamínkách proti rakovině. Budeme velmi rádi, když se k nám připojíte.

Více informací o této kampani získáte zde.

   

Počet zobrazení: 50

Doporučujeme