přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezena taška - V pondělí 10. května byla u prodejny s potravinami nalezena taška s oblečením. Případný majitel si ji může vyzvednout na obecním úřadě.     Nelezen šátek - V ulici Růžová byl nalezen šátek. Případný majitel se může ozvat na tel. č. 544 224 410.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Prvních 60 zahradních kompostérů rozvezeno >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Prvních 60 zahradních kompostérů rozvezeno

O zahradní kompostéry projevilo zájem celkem 104 telnických občanů (rodin). Ve spolupráci s DSO Region Cezava obec získala 70 ks, takže bylo třeba nastavit pravidla pro jejich rozdělení. Přednost měli ti, kteří je ještě nikdy od obce nezískali.

V první várce již dorazilo 60 ks těchto 1 380 litrových "nádob" a ty obec již rozvedla prvním 60 žadatelům. Zbývajících 10 ks bude následovat na počátku května 2021. Děkujeme za spolupráci DSO Cezava a pracovní četě za bleskový rozvor. Ať slouží!


 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 174

Doporučujeme