přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezena taška - V pondělí 10. května byla u prodejny s potravinami nalezena taška s oblečením. Případný majitel si ji může vyzvednout na obecním úřadě.     Nelezen šátek - V ulici Růžová byl nalezen šátek. Případný majitel se může ozvat na tel. č. 544 224 410.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Obálky pro sčítání lidu na telnické poště >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Obálky pro sčítání lidu na telnické poště

Poštovní obálky pro sčítání lidu si můžete vyzvednout na telnické poště. Jelikož některým telnickým občanům bohužel nebyly ze strany Českého statistického úřadu dodány obálky, do kterých mají být zabaleny vyplněné sčítací formuláře, zajistila obec (pouze) pro své občany náhradní obálky. Ty jsou připraveny k vyzvednutí (bezplatně) na telnické poště (Po, St, Čt 8-18 hod., Út, Pá 8-12 hod.).
 
Připomínáme, že do 11. května 2021 je možné stále provést sčítání pomocí jednoduchého internetového formuláře na www.scitani.cz .
 

Počet zobrazení: 84

Doporučujeme