přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezena taška - V pondělí 10. května byla u prodejny s potravinami nalezena taška s oblečením. Případný majitel si ji může vyzvednout na obecním úřadě.     Nelezen šátek - V ulici Růžová byl nalezen šátek. Případný majitel se může ozvat na tel. č. 544 224 410.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Nová ulice se bude jmenovat Otmarovská >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Nová ulice se bude jmenovat Otmarovská

Zastupitelstvo obce Telnice rozhodlo, že ulice, která začíná u Zlatého potoka mostem z ulice U Rybníka a končí budovou telnické farmy Zemědělského družstva Sokolnice (směr Otmarov), se bude nově nazývat Otmarovská.

Své návrhy mohli zasílat občané i zastupitelé starostovi obce, který na zasedání Zastupitelstva obce Telnice (15. dubna 2021) připravil seznam všech, které mu byly doručeny. Vybírat si tak zastupitelé mohli celkem z těchto 32 možností: Otmarovská, K Otmarovu, Za Mostem, U Cvičáku, Za Vesnicí, U Rampy, Větrnám Pokračování ulice U Mlýna, Na Panence, Za Dědinou, Masarykova, Vlkova, Vlčí, Polní, Krátká, Jarní, Dubnová, 15. Dubna (datum rozhodnutí o názvu), Zemědělská, Družstevní, K Tankodromu, Úzká, Děravá, U Křížku, Za potokem, U Cvičáku, Sportovní, Opuštěná, Za Vsí, Luční, Krosovská a Západní.

Ve dvoukolovém hlasování zvítězil nakonec název Otmarovská, který získal nejvyšší hodnocení od 10 z 11 zastupitelů, takže byl nakonec jednohlasně schválen všemi zastupiteli. Objednáme tedy dvě uliční smaltované cedule a k jejich vyvěšení srdečně zveme pana starostu naší nedaleké sousední vesnice...

 

Počet zobrazení: 247

Doporučujeme