přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezena taška - V pondělí 10. května byla u prodejny s potravinami nalezena taška s oblečením. Případný majitel si ji může vyzvednout na obecním úřadě.     Nelezen šátek - V ulici Růžová byl nalezen šátek. Případný majitel se může ozvat na tel. č. 544 224 410.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > PASPOINT, nabídka osobní asistence >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

PASPOINT, nabídka osobní asistence

Nezisková organizace PASPOINT nabízí osobní asistenci pro seniory se sníženou hybností.  

Bližší informace u vedoucího služby na telefonním čísle 775 199 801 nebo na e-mailové adrese oas@paspoint.cz.

Osobní asistence je terénní sociální služba.  Na rozdíl od pečovatelské služby ji můžete využívat v časovém úseku, který vám vyhovuje, třeba i více hodin denně.  Osobní asistent vás také může doprovodit tam, kam potřebujete nebo s vámi jít jen na procházku ven. Může vám pomoci s umýváním, oblékáním,  přípravou jídla nebo zajištěním běžných potřeb a chodu domácnosti. Vše záleží na předchozí domluvě.

Služba osobní asistence je hrazená. Základní cena osobní asistence je 110,- Kč za hodinu. Při čerpání více hodin se cena snižuje.

 

Počet zobrazení: 82

Doporučujeme