přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezena taška - V pondělí 10. května byla u prodejny s potravinami nalezena taška s oblečením. Případný majitel si ji může vyzvednout na obecním úřadě.     Nelezen šátek - V ulici Růžová byl nalezen šátek. Případný majitel se může ozvat na tel. č. 544 224 410.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Podrobné informace o provozu ZŠ a MŠ Telnice od 12. dubna 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Podrobné informace o provozu ZŠ a MŠ Telnice od 12. dubna 2021

ZÁKLADNÍ ŠKOLA TELNICE

Vážení rodiče, 

od 12. dubn 2021 se otevírá Základní škola Telnice pro 1. – 5. třídu při dodržování opatření stanových orgány státní správy. Naším prvořadým cílem je otevřít základní školu pro žáky a umožnit jim účast na vzdělávání i výuce, kterou jsme mohli vykonávat pouze distančně. Přítomnost žáků ve škole je největším pozitivem, které nyní vnímáme a těšíme se, že s nimi budeme moci pracovat. Rozumíme, že můžete mít výhrady k podmínkám, které byly stanoveny. Přesto vás prosíme o spolupráci a žádáme, abyste případné výhrady a nesouhlasná stanoviska řešili s orgány státní správy, která opatření vydala.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Petr Gabrhel
ředitel školy

Podrobné informace zde.

 

MATEŘSKÁ ŠKOLA TELNICE

Vážení rodiče,

od 12. dubna 2021 se otevírá Mateřská škola Telnice zatím pouze pro děti, které u nás plní poslední rok povinné předškolní docházky. Dále vláda umožnila přítomnost v MŠ dětem zaměstnanců vybraných profesí (zdravotničtí pracovníci, pedagogičtí pracovníci atd.) po doložení dokladu od zaměstnavatele. Vzdělávání v mateřské škole je povoleno při dodržování opatření stanových státními orgány. Přítomnost dětí ve školce je největším pozitivem, které nyní vnímáme a těšíme se, že s nimi budeme moci pracovat. Prozatím alespoň s některými z nich. Tato přítomnost, která je možná podle předem daných podmínek, je pro nás cennější než omezení, které musí děti, žáci i zaměstnanci školy respektovat. Rozumím, že můžete mít výhrady k podmínkám, které byly stanoveny. Rozumíme, že můžete mít výhrady k podmínkám, které byly stanoveny. Přesto vás prosíme o spolupráci a žádáme, abyste případné výhrady a nesouhlasná stanoviska řešili s orgány státní správy, která opatření vydala.

Děkujeme za pochopení.

Bc. Veronika Slezáková
vedoucí učitelka MŠ Telnice

Podrobné informace zde.

 

Počet zobrazení: 232

Doporučujeme