přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezena taška - V pondělí 10. května byla u prodejny s potravinami nalezena taška s oblečením. Případný majitel si ji může vyzvednout na obecním úřadě.     Nelezen šátek - V ulici Růžová byl nalezen šátek. Případný majitel se může ozvat na tel. č. 544 224 410.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Velikonoční hrkání - 2. - 3. dubna 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Velikonoční hrkání - 2. - 3. dubna 2021

Zatímco loni na Velikonoce se ozývalo hrkání pouze z amplionů místního rozhlasu, letos máme sice téměř stejná opatření, ale rozhodli jsme se to pojmout jinak. Našlo se několik fajn rodin, které utvořily malé skupinky. Každá skupinka dostala v určitý čas na starost konkrétní ulice. Těmito ulicemi prošla a díky hrkačům, klepačům a tragačům připomněla místním křesťanské velikonoční události, tedy ukřižování Krista.

Velké díky všem, kteří to nevzdávají, jsou kreativní a šli do toho s námi! Za požehnání děkujeme také našemu panu faráři.

Příští rok už snad bez omezení…

Kateřina Umlášková


 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 208

Doporučujeme