přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezena taška - V pondělí 10. května byla u prodejny s potravinami nalezena taška s oblečením. Případný majitel si ji může vyzvednout na obecním úřadě.     Nelezen šátek - V ulici Růžová byl nalezen šátek. Případný majitel se může ozvat na tel. č. 544 224 410.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Roztančili jsme Telnici! >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Roztančili jsme Telnici!

Roztančili jsme Telnici! Za spolupráci děkujeme především Ivě Donovalové, ale i krojované starostově manželce Haně Kroutilové a vůbec všem, kteří se aktivně zapojili. Bylo mnoho těch, kteří se styděli, i když tuto naši myšlenku podporovali a povzbuzovali nás. Díky také Šimonovi Markovi za technickou spolupráci.
 
Posíláme za Telnici pozdrav do prvních linií brněnských nemocnic a děkujeme všem, kteří se současnou pandemií bojují proto, abychom se všichni mohli brzy vrátit k normálnímu životu...
 
Telnický videovzkaz si můžete prohlédnout zde.
 

Počet zobrazení: 245

Doporučujeme