přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 21. dubna od 8 do 10 hodin v oblasti: U Mlýna, U Rybníka včetně čov a po č.p. 474, V Dědině, Růžová od ul. U Rybníka po č.p. 317 a 409, Nová, Masarykovo nám. č.p. 77 a 8, Draha č.p. 303, 304, 462 a od 12 do 14 hodin bude vypnutá oblast: Draha od Masarykova nám. č.p. 286, 344 a 337, Palackého, Masarykovo náměstí pravá strana od č.p. 1 po ul. Palackého a Draha včetně Základní i Mateřské školy, levá strana č.p. 243, Růžová č.p. 195 a 289. Děkujeme za pochopení     Firma JUKKA oznamuje - Firma JUKKA bude prodávat v úterý 13. dubna 2021  v čase  14.45 - 15.30 hodin na parkovišti U Laštůvků následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně a hrušně i sloupovité, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, švestky japonské, durancie, třešně, višně, třešňovišně, kdouloně, oskeruše, jedlé kaštany semenáče v kontejneru v akci za 120 Kč kus, keřové a stromkové rezistentní angrešty, keřové rybízy černé a červené, keřovou jostu, lísky keřové a stromkové, ostružiny, maliny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, kiwi, fíkovníky, růže keřové i stromkové, rododendrony, azalky,   stálozelené magnólie, převislé vrby, převislé moruše, sazenice jahod ,  a jiné.  Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.     D-MASO Blažovice - celozávodní dovolená - V době od 2. do 10. dubna 2021 má D-MASO Blažovice celozávodní dovolenou. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Informace o uzavření Mateřské školy Telnice od 1. března 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Informace o uzavření Mateřské školy Telnice od 1. března 2021

Vážení rodiče,

na základě usnesení vlády ČR ze dne 26. února 2021 bude


od 1. března 2021 do odvolání uzavřena Mateřská škola Telnice.


Distanční výuka předškoláků

Vzdělávání předškoláků na distanční výuce bude probíhat následovně:

  • Na každý týden dostanete do vaší poštovní schránky 5 úkolů či pracovních listů, které budou zaměřeny na rozvoj dítěte v oblastech školní zralosti a připravenosti.

  • Vypracované úkoly vždy odevzdáte v pondělí zpět do MŠ, kde za brankou bude pro tyto účely připravena krabice. Hotové pracovní listy můžete odevzdávat vždy v čase, kdy máte aktivní přístupový čip do areálu MŠ tj. 6:30 – 8:00 hod., 12:15 – 12:30 hod. a 15:00 – 16:30 hod.

  • V případě, že budete potřebovat cokoli zkonzultovat, obraťte se prosím s dotazem na svoji paní učitelku na její e-mailové adrese:

veronika.slezakova@zstelnice.cz

iva.rakovska@zstelnice.cz

simona.polackova@zstelnice.cz

vladimira.barcikova@zstelnice.cz

kvetoslava.urbancikova@zstelnice.cz

eva.klanicova@zstelnice.cz

V případě zájmu ze strany zákonných zástupců, mohou probíhat individuální konzultace dětí a pedagogů při dodržení všech protiepidemických nařízení.

Děti z MŠ Telnice mají samozřejmě dále možnost absolvovat logopedii on-line s paní Mgr. Kateřinou Švehlovou. Pro domluvu s paní logopedkou můžete použít e-mailovou adresu: katerina.svehlova@zstelnice.cz Pro ostatní děti, které zatím neplní poslední rok povinné předškolní docházky, budou vždy každý týden na stránkách MŠ připravené různé náměty, písničky a básničky k tématu. Sledujte prosím průběžně webové stránky MŠ Telnice (www.zstelnice.cz/ms)

Stravování - od pondělí je z důvodu uzavření ZŠ a MŠ Telnice školní jídelna uzavřena. Stravu mají všichni strávníci automaticky odhlášenu.

OČR - zatím jsme neobdrželi, ani se nám nepodařilo z dostupných zdrojů získat informace, jakým způsobem máme postupovat.

Děkujeme za pochopení a spolupráci. O dalším vývoji týkající se provozu MŠ Telnice vás budeme průběžně informovat. Případné dotazy týkající se provozu školy volejte na tel.: 606 087 944.

V Telnici dne 27. února 2021
 

Bc. Veronika Slezáková
vedoucí učitelka MŠ Telnice

 

 

Počet zobrazení: 182

Doporučujeme