přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 21. dubna od 8 do 10 hodin v oblasti: U Mlýna, U Rybníka včetně čov a po č.p. 474, V Dědině, Růžová od ul. U Rybníka po č.p. 317 a 409, Nová, Masarykovo nám. č.p. 77 a 8, Draha č.p. 303, 304, 462 a od 12 do 14 hodin bude vypnutá oblast: Draha od Masarykova nám. č.p. 286, 344 a 337, Palackého, Masarykovo náměstí pravá strana od č.p. 1 po ul. Palackého a Draha včetně Základní i Mateřské školy, levá strana č.p. 243, Růžová č.p. 195 a 289. Děkujeme za pochopení     Firma JUKKA oznamuje - Firma JUKKA bude prodávat v úterý 13. dubna 2021  v čase  14.45 - 15.30 hodin na parkovišti U Laštůvků následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně a hrušně i sloupovité, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, švestky japonské, durancie, třešně, višně, třešňovišně, kdouloně, oskeruše, jedlé kaštany semenáče v kontejneru v akci za 120 Kč kus, keřové a stromkové rezistentní angrešty, keřové rybízy černé a červené, keřovou jostu, lísky keřové a stromkové, ostružiny, maliny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, kiwi, fíkovníky, růže keřové i stromkové, rododendrony, azalky,   stálozelené magnólie, převislé vrby, převislé moruše, sazenice jahod ,  a jiné.  Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.     D-MASO Blažovice - celozávodní dovolená - V době od 2. do 10. dubna 2021 má D-MASO Blažovice celozávodní dovolenou. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Informace o provozu telnické základní školy od 1. března 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Informace o provozu telnické základní školy od 1. března 2021

Vážení rodiče,

na základě usnesení vlády ČR ze dne 26. února 2021 bude od 1. března 2021 upraven provoz ZŠ Telnice následovně:

Výuka

Žáci 1. a 2. třídy přecházejí na distanční výuku, která bude probíhat formou online výuky v programu MS Teams a formou samostatného plnění úkolů, které budou zákonným zástupcům žáků posílány mailem, jako tomu bylo při podzimním uzavření škol. Přihlašovací údaje zůstávají stejné.
•    Během soboty 27. února 2021 obdržíte od třídních učitelek podrobnější informace o výuce v nadcházejícím týdnu, včetně rozdělení tříd do skupin a rozvrhu hodin.
•    Rozvrhy hodin jednotlivých tříd budou nejpozději od 1. 3. 2021 zveřejněny na webových stránkách školy.
•    V pondělí 1. 3. 2021 bude probíhat distanční výuka následovně:

o    Žáci nebo jejich zákonní zástupci si v době od 9.00 do 16.00 hodin vyzvednou v základní škole učebnice, sešity a další pomůcky k výuce.
o    Distanční výuka bude tento den probíhat formou zaslání úkolů na mailové adresy zákonných zástupců.
o    Prosíme zákonné zástupce, aby si do 28. 2. 2021 do 11.00 hod. vyzkoušeli přihlášení do programu MS Teams (včetně připojení se do jakékoliv hodiny, která je zadaná v kalendáři na týden od 1. 3.). Případné dotazy volejte v neděli (9.00 – 12.00 hod.) na tel.: 777 937 021 – Mgr. Hana Umlášková.

•    Od úterý 2. 3. 2021 bude distanční výuka probíhat dle rozvrhu hodin.
•    Nadále mohou probíhat individuální konzultace žáků a pedagogů při dodržení všech protiepidemických nařízení.

Distanční výuka žáků 3. – 5. třídy bude probíhat formou online výuky v programu MS Teams a formou samostatného plnění úkolů, které budou žákům zadávány na webové stránky školy, jako tomu bylo doposud. Přihlašovací údaje zůstávají stejné. Rozvrhy hodin jednotlivých tříd jsou zveřejněny na webových stránkách školy.

Nadále mohou probíhat individuální konzultace žáků a pedagogů při dodržení všech protiepidemických nařízení.

Stravování - od pondělí je z důvodu uzavření ZŠ a MŠ školní jídelna uzavřena. Stravu mají všichni strávníci automaticky odhlášenu. Ohledně zajišťování stravy pro žáky na distanční výuce jsme neobdrželi, ani se nám nepodařilo z dostupných zdrojů získat informace o jejím zachování či zrušení.

Školní družina – není v provozu

OČR - zatím jsme neobdrželi, ani se nám nepodařilo z dostupných zdrojů získat informace, jakým způsobem máme postupovat.

Děkujeme za pochopení a spolupráci. O dalším vývoji týkající se provozu ZŠ Telnice vás budeme průběžně informovat. Případné dotazy týkající se provozu školy volejte na tel.: 602 500 749.

V Telnici, dne 27. února 2021

 

Mgr. Petr Gabrhel
ředitel školy

 

 

Počet zobrazení: 196

Doporučujeme