přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 21. dubna od 8 do 10 hodin v oblasti: U Mlýna, U Rybníka včetně čov a po č.p. 474, V Dědině, Růžová od ul. U Rybníka po č.p. 317 a 409, Nová, Masarykovo nám. č.p. 77 a 8, Draha č.p. 303, 304, 462 a od 12 do 14 hodin bude vypnutá oblast: Draha od Masarykova nám. č.p. 286, 344 a 337, Palackého, Masarykovo náměstí pravá strana od č.p. 1 po ul. Palackého a Draha včetně Základní i Mateřské školy, levá strana č.p. 243, Růžová č.p. 195 a 289. Děkujeme za pochopení     Firma JUKKA oznamuje - Firma JUKKA bude prodávat v úterý 13. dubna 2021  v čase  14.45 - 15.30 hodin na parkovišti U Laštůvků následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně a hrušně i sloupovité, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, švestky japonské, durancie, třešně, višně, třešňovišně, kdouloně, oskeruše, jedlé kaštany semenáče v kontejneru v akci za 120 Kč kus, keřové a stromkové rezistentní angrešty, keřové rybízy černé a červené, keřovou jostu, lísky keřové a stromkové, ostružiny, maliny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, kiwi, fíkovníky, růže keřové i stromkové, rododendrony, azalky,   stálozelené magnólie, převislé vrby, převislé moruše, sazenice jahod ,  a jiné.  Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.     D-MASO Blažovice - celozávodní dovolená - V době od 2. do 10. dubna 2021 má D-MASO Blažovice celozávodní dovolenou. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Hewer - osobní asistence >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Hewer - osobní asistence

Hewer - osobní asistence

Důstojná pomoc pro vás a vaše blízké.

Kolik za službu zaplatíte?

Náklady na osobní asistenci mohou hradit z příspěvku na péči - pokud si o něj požádali. Rádi poradíme, jak příspěvek vyřídit.

Podrobný ceník služeb: www.hewer.cz, tel.: 274 781 341 (v pracovních dnech 8 - 16.30 hodin)

Již od roku 1997 pomáháme lidem, kterým by ze zdravotních důvodů nebo jen pro jejich stáří hrozilo, že nebudou moci zůstat doma.

Jsme poskytovatel terénní sociální služby osobní asistence, registrovaný podle zákona 108/2006 Sb. Naším posláním je pomáhat a při pomoci co nejvíce dbát na přání klienta.

Pomáháme lidem a vhodně doplňujeme péči rodiny.

Nejčastěji pomáháme: s osobní hygienou a péčí o sebe, s vařením a podáváním jídla, s doprovodem při pochůzkách mimo domov, s péčí o domácnost a nákupy.

Osobní asistenci nejčastěji využijí: lidé v seniorském věku, lidé s fyzickým nebo mentálním postižením, lidé s postižením zraku nebo sluchu, lidé dlouhodobě nemocní či upotaní na lůžko, lidé v rekonvalescenci.

Jsme profesionálové s otevřeným srdcem a respektujeme důstojnost každého člověka.

Naši asistenti mají velké zkušenosti. Pomáháme lidem se sníženou soběstačností a s různými typy postižení. Pomáháme dětem od jednoho roku, lidem v produktivním věku i seniorům.

Naši asistenti se stále vzdělávají. Dbáme na to, aby naši sistenti měli kvalitní profesionální vzdělání a aby si je mohli každoročně prohlubovat.

Naši asistenti tvoří stabilní tým.Snažíme se, aby se o klienta starali asistenti, kteří okolo něj vytvoří pevný a ustálený kolektiv.

 

 

 

 

 

 

 

   

Počet zobrazení: 156

Doporučujeme