přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 21. dubna od 8 do 10 hodin v oblasti: U Mlýna, U Rybníka včetně čov a po č.p. 474, V Dědině, Růžová od ul. U Rybníka po č.p. 317 a 409, Nová, Masarykovo nám. č.p. 77 a 8, Draha č.p. 303, 304, 462 a od 12 do 14 hodin bude vypnutá oblast: Draha od Masarykova nám. č.p. 286, 344 a 337, Palackého, Masarykovo náměstí pravá strana od č.p. 1 po ul. Palackého a Draha včetně Základní i Mateřské školy, levá strana č.p. 243, Růžová č.p. 195 a 289. Děkujeme za pochopení     Firma JUKKA oznamuje - Firma JUKKA bude prodávat v úterý 13. dubna 2021  v čase  14.45 - 15.30 hodin na parkovišti U Laštůvků následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně a hrušně i sloupovité, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, švestky japonské, durancie, třešně, višně, třešňovišně, kdouloně, oskeruše, jedlé kaštany semenáče v kontejneru v akci za 120 Kč kus, keřové a stromkové rezistentní angrešty, keřové rybízy černé a červené, keřovou jostu, lísky keřové a stromkové, ostružiny, maliny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, kiwi, fíkovníky, růže keřové i stromkové, rododendrony, azalky,   stálozelené magnólie, převislé vrby, převislé moruše, sazenice jahod ,  a jiné.  Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Nastartujte vlastní podnikání na bezplatném kurzu! - od 16. března 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Nastartujte vlastní podnikání na bezplatném kurzu! - od 16. března 2021

Místní akční skupina Slavkovské bojiště ve spolupráci s projektem Podnikni to! organizuje pro aktivní občany se zájmem o podnikání kurz podnikavosti. Kurz proběhne v březnu a užijí si ho jak lidé, kteří o vlastním projektu zatím jen uvažují, tak i ti, kteří již na vlastním podnikání aktivně pracují. Kurz účastníky seznámí s tím, jak hledat podnikatelské nápady, jak bezpečně otestovat jejich potenciál s minimem rizika a jak udělat projekt finančně udržitelným. Účast na kurzu je zdarma.

„Díky Podnikni to! jsem dostal možnost nahlédnout do světa podnikání. Na kurzu jsem získal přístup ke kvalitním informacím, které jsem ocenil hlavně na startovní čáře mého projektu.Kurz bych doporučil každému, kdo zvažuje start podnikání při práci či studiu, nebo už vlastní projekt rozjíždí,” popisuje své začátky v kurzu Ivo Příkazký, jeden z absolventů kurzu Podnikni to!, který aktuálně úspěšně podniká. Kurz Podnikni to! se skládá z 5 setkání a trvá měsíc. Účastníky kurzem provede ostřílený podnikatel, který jim ze své zkušenosti ukáže postupy, díky kterým lze podnikání nastartovat s minimem rizika a investic.

Kurz je ideální, pokud chcete s podnikáním začít vedle práce, studia nebo rodičovské dovolené. Z přibližně 5000 absolventů po celé republice až 80 % po
ukončení kurzu dále aktivně rozvíjí vlastní projekt. První workshop kurzu Podnikni to! ve Slavkově odstartuje v online formátu v úterý 16. března 2021 v 17 hodin na platformě Zoom. Přihlásit se může každý občan Telnice. Lektor kurzu a autor projektu Podnikni to! Jakub Tížek k tomu dodává: „Na prvním setkání účastníci zjistí, jak najít podnikatelskou příležitost a jak ji prezentovat svému okolí. Pak začne to pravé podnikatelské dobrodružství: tvorba produktu, získávání prvních zákazníků, finanční udržitelnost projektu nebo prezentování zkušeným mentorům a podnikatelům. Cílem je, abychom společně zbořili všechny překážky účastníků v podnikání a dali jim tak prostor, aby se realizovali v rámci svých projektů.“

Na kurz se mohou zájemci hlásit online prostřednictvím odkazu bit.ly/kurz-slavkov nebo e-mailem na ocko@podniknito.cz . Účast na kurzu je zdarma. Informace o kurzu Podnikni to! ve Slavkově:

● Kurz je určen pro širokou veřejnost i studenty.
● Úvodní workshop začíná 16. března 2021 v 17:00.
● Kurz proběhne online.
● Celkem je připraveno 5 tematických setkání, vždy v úterý od 17:00 do 19:30 hodin.
● Kurz vede zkušený podnikatel, školitel a mentor Jakub Tížek.
● Přihlásit se můžete online na bit.ly/kurz-slavkov nebo e-mailem na ocko@podniknito.cz.
● Kurz je zdarma.

 

 

Počet zobrazení: 174

Doporučujeme